Назад

Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)

Артикул
320422
Бренд
Стиль життя
Вік
6+
Матеріал
Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

295 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)
Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)
Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)
Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)
Watch the video review

Опис товару

В одній квадратній країні, в одному квадратному місті жили-були квадратні цуцики, які дуже хотіли бути якомога більше схожими один на одного. І дуже засмучувалися, якщо помічали, що відрізняються від сусіда більш ніж за однією ознакою. Зробіть цуциків щасливими - зберіть їх в набори так, щоб сусідні були максимально схожі один на одного!

На старт... Увага...

У настільній грі "Квадрики. Цуцики" на квадратних картах зображені цуцики, які можуть відрізнятися одна від одної по п'яти різних ознаках: розміром, кольором, кількістю "ручок" на портреті, наявності або відсутності сонячних окулярів і пакетика з попкорном. Всі гравці отримують по одній карті, а ще 30 карт у відкриту викладаються на стіл. Карти гравців перевертаються одночасно - і тут же починається полювання!

Хапайте цуциків!

Кожен намагається знайти і першим схопити карту, на якій зображено точно такий же цуцик, як на його карті, або карта, яка відрізняється всього по одній ознаці. Наступного цуцика треба шукати, порівнюючи його з останньою захопленої картою, яка кладеться зверху - і так до тих пір, поки на столі залишаються підходящі гравцеві карти. Жодна карта не підходить? Кричіть "Стоп!" - Раунд тут же припиняється і починається перевірка і підрахунок зібраних гравцями карт.

Веселощі в квадраті.

Настільна гра Квадрики. Цуцики - весела і швидка гра на уважність і реакцію, яка оживить сімейний вечір, допоможе зайняти гостей на дитячому святі і розважить в далекій дорозі. Версія зі Свинками - це точно така ж гра, просто з іншими персонажами. Об'єднавши дві версії, можна грати в Квадрики великою компанією, при цьому в гру вводиться нова ознака - тип тварини (Свинки і цуцики відрізняються один від одного тільки носиками).

Час гри

Від 15 до 20 хвилин.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 320422
Назва Настільна гра "Квадрики. Цуцики", Стиль життя (320422)
Бренд Стиль життя
Вік 6+
Матеріал Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?