Назад

Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)

Артикул
1178
Бренд
Hobby World
Вік
10+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

121 грн

125 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)
Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)
Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)
Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)

Опис товару

Про «Колонізаторів»

«Колонізатори» - одна з найвідоміших, цікавих і оригінальних настільних ігор в світі. Всесвітню популярність вона отримала ще в далекому 1995 році і з тих пір займає своє місце на домашніх полицях і в серцях багатьох любителів настільних ігор. Живою класикою «Колонізатори» стали за рахунок оригінального, продуманого і доброзичливого ігрового процесу, в якому гравці виступають в ролі мирних поселенців, які освоюють острів Катан. Поселенцям чекає важкий шлях - адже необхідно добувати ресурси, щоб відбудовувати селища і міста, з'єднувати їх дорогами, а також не забувати про захист від розбійників. Один з основних ігрових елементів - торгівля, в тому числі між гравцями.

Про доповнення

«Майстри» - доповнення до гри «Колонізатори». У гру вступають досвідчені професіонали, які допоможуть вам будувати міста і освоювати нові землі. Для гри з «Майстрами» вам будуть потрібні базові «Колонізатори»; також можна (але не обов'язково) використовувати доповнення «Колонізатори. Мореплавці» і «Колонізатори. Розширення для 5-6 гравців ».

Що за майстри?

У будь-який момент гри перед вами повинна лежати одна карта майстра - не більше і не менше. У кожного майстра є особлива властивість, яку можна застосовувати в певний момент: майстри знизять вартість ваших будівель, поліпшать курси для обміну товарів, захистять від розбійників, і навіть зможуть перенести вашу дорогу на нове місце! З таким арсеналом нових можливостей грати буде в рази цікавіше!

Зверніть увагу, що це не самостійна гра. Вам знадобляться всі компоненти базових «Колонізаторів». Якщо ви граєте з доповненням «Мореплавці» та / або розширенням для 5-6 гравців, вам також знадобляться компоненти цих ігор.

Час гри

Від 75 хвилин.

Комплектація

  • 10 двосторонніх карток майстрів з товстого картону
  • Правила гри

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1178
Назва Настільна гра "Колонізатори. Майстри", Hobby World (1178)
Бренд Hobby World
Вік 10+
Розмір упаковки 13,5 х 2,8 х 6,8 см
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?