Назад

Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)

Артикул
1044
Бренд
Hobby World
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

282 грн

291 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)
Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)
Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)
Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)

Опис товару

Що таке Каркассон?

Каркассон - це назва старовинної французької фортеці, а також дивовижна стратегічна настільна гра для 2-5 чоловік, добре відома в усьому світі, що володіє безліччю нагород, високими оцінками критиків, в якій гравці по черзі складають «карту» середньовічного королівства за допомогою спеціальних плиток - тайлів. У чому секрет успіху? У простих правилах, але в той же час глибокому ігровому процесі, в чарівному оформленні, у цікавій механіці будівництва королівства, в милих підданих, практично безконфліктному ігровому процесі та багато іншому...

Не помилка? Карткассон?

Саме так! У грі «Карткассон» від 2 до 5 гравців по черзі викладають карти середньовічного королівства в спеціальні різнокольорові ряди - монастирський ряд (жовтий), дорожній ряд (червоний), польовий ряд (зелений) і міський ряд (синій). Серед карт є карти худоби і мешканців, будівель, а також джокери: дракони і феї, обори і площі. Самі ж вони можуть ставитися до чотирьох різних територій: сині карти міста, червоні карти доріг, зелені карти полів і жовті карти монастирів. У свій хід гравець повинен вчинити одну з двох дій: або викласти карту, причому свою першу карту в раунді гравці викладають обличчям вниз, або виставити підданого в кінець будь-якого ряду, за допомогою якого і відбувається захоплення карт. Будьте уважні - колір вашого міпла і колір рядів з картами ніяк не пов'язані!

Підрахунок очок

 В кінці раунду, коли гравці викладають всі свої карти і виставляють своїх підданих, кожен забирає захоплені його підданим карти. Потім гравці рахують свої бали. Гра завершується, коли закінчуються карти в колоді і тоді відбувається підсумковий підрахунок очок з урахуванням відкладених карт будівель.

Особливе поєднання добре знайомого каркассонского колориту і абсолютно нової механіки роблять цю гру справжнім подарунком для всіх любителів якісних настільних ігор і фанатів серії зокрема!

Час гри

Від 30 до 45 хвилин.

Комплектація

  • 135 карт
  • 4 частини доріжки підрахунку очок
  • 5 фішок великих підданих
  • 5 фішок маленьких підданих
  • 5 скринь
  • 5 жетонів 100/200
  • Правила гри
  • Розмір карт 56x87 мм.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1044
Назва Настільна гра "КарТкассон", Hobby World (1044)
Бренд Hobby World
Вік 8+
Розмір упаковки 25 x 25 x 7 см
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?