Назад

Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)

Артикул
252001
Бренд
Стиль життя
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Є в наявності

595 грн

640 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)
Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)
Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)
Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)
Watch the video review

Опис товару

Повзаючі делікатеси.

Полювання на черв'ячків в самому розпалі! Лихі курки, хитрі індики та інша домашня птиця обнишпорює двори на предмет сировини для делікатесів Чарлі. Тепер і вам належить озброїтися гострим дзьобом і довести, хто тут кращий мисливець за черв'яками.

Підготовка до настільної гри Хекмек.

Перш ніж почати грати, викладіть на стіл ряд кісточок-доміно з цифрами від 21 до 36. На кожній кісточці крім цифр зображені черв'ячки (від одного до чотирьох). Звільніть небагато місця перед кожним гравцем (сюди буде складатися стопка з кісточок). Далі учасники визначають, хто буде ходити першим. Гра почалася.

Ваш хід, пане Гусь.

Структура ходу проста і не позбавлена азарту. У розпорядженні гравця є 8 шестигранних кубиків. Учасник робить кидок і забирає ті кубики (або кубик) на яких випали однакові цифри. Потім йому належить зробити важкий вибір: метнути кубик ще раз або передати хід далі. Головна небезпека полягає в тому, що якщо на кубиках випали цифри, які у вас вже є, хід вважається програним. Наприклад, ви зробили кидок перший раз і забрали чотири кубика з 4-ками, вдруге ви забрали два кубика з 5-ами, далі ви вирішуєте зробити третій кидок і отримуєте 4 і 5. Ваш хід вважається програним, так як 4-ки і 5-ки у вас вже є. Зверніть увагу, замість цифри шість на кубиках зображений черв'ячок. При підрахунку очок його вартість дорівнює 5. У кожен хід слід обов'язково забрати хоча б одного черв'ячка, в іншому випадку хід вважається програним.

Індик думав-думав і...

Щоб не уславитися жадібним індиком, що потрапив в суп, будьте дуже обережні. У настільній грі Хекмек іноді буває вигідніше передати хід супернику. З іншого боку, ризик справа благородна (і вигідна!) І може принести додаткові очки. А це вже вірний ключ до перемоги.

Хапай черв'яка!

Якщо хід успішний, учасник може заволодіти однією з кісточок. Для цього підрахуйте суму балів, отриману в результаті кидків кубиків, і заберіть фішку, на яку у вас вистачить очок. Покладіть її на стіл перед собою (так у гравців утворюються стопки). Учасники, чий хід виявився програною не допускаються до черв'ячків, більше того: їм належить повернути на стіл верхню кісточку зі своєї стопки. Переможцем в настільній грі Хекмек стає той, у кого в кінці гри набереться найбільше число черв'ячків.

Курячі хитрощі.

Професійний мисливець за черв'яками ніколи не упустить свого шансу залишити суперника з носом (вірніше, з дзьобом). Хитрість полягає в тому, що якщо число набраних вами очок точно збігається з цифрою на верхній Доміношки в стосі суперника, ви можете сміливо запозичити її собі.

Настільна гра Хекмек навчить дітей уважності і розвине навички рахунку. Ну а дорослі отримають задоволення від азартного полювання за черв'ячками. У Хекмек може грати від двох до семи учасників.

Час гри

Від 20 до 30 хвилин.

Комплектація

  • 16 кісточок номіналом від 21 до 36,
  • 8 шестигранних кубиків
  • правила гри

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 252001
Назва Настільна гра "Хекмек або як заморити черв'ячка", Стиль життя (252001)
Бренд Стиль життя
Вік 8+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?