Назад

Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)

Артикул
260243
Бренд
Стиль життя
Вік
10+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

252 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)
Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)
Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)
Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)

Опис товару

Ласкаво просимо в харчовий ланцюжок!

Закон джунглів суворий, але це закон: нешкідливі Мухіти йдуть на корм підступним хамелеонам, хамелеонів підстерігають голодні змії, а горили розплющують всіх, хто не встиг відповзти з їх дороги. При цьому хижак може з'їсти або розплющити свою жертву, тільки якщо вона одного з ним кольору. Переможцем раунду оголошується останній гравець, у якого залишилися карти тварин.

Прийшов, побачив, проковтнув.

Дивіться в обидва - і тоді, можливо, ви встигнете з'їсти суперників по настільній грі Гобб'іт (Gobb'it) до того, як вони з'їдять вас. На карту з потенційною жертвою потрібно швидко покласти долоню - власник цієї карти (і відкритої колоди під нею) тим самим захищає своїх тварин, у той час як гравець-хижак нападає. Все вирішує швидкість: хто встиг, той і з'їв - тобто забрав собі всю відкриту колоду. А гравець, вдало вигулявший свою горилу по чужих тваринками, відправляє розплющену відкриту колоду суперника на «кладовище».

Голодні ігри.

Хоч життя на острові Гобб'іт (Gobb'it) і проходить у безперервних спробах закусити один одним або відтоптати своєму ближньому хвіст, гра вийшла дуже кумедна. Головне - зберігати присутність духу і не послаблювати увагу. Навіть якщо вас з'їли остаточно, сумувати не варто - адже гравці, що залишилися без карт, не вибувають з раунду, а стають мстивими примарами, які можуть перешкодити тим, хто залишився в живих і вплинути на результат гри.

Час гри

Від 15 до 20 хвилин.

Комплектація

  • 48 карт
  • правила

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 260243
Назва Настільна гра "Гобб'іт", Стиль життя (260243)
Бренд Стиль життя
Вік 10+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?