Назад

Настільна гра "Фото вечірка", Стиль життя (140891)

Артикул
140891
Бренд
Стиль життя
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

216 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Фото вечірка", Стиль життя (140891)

Опис товару

Фотополювання почалося!

Наявність фотоапарата ще не гарантує, що вечірка пройде весело і безтурботно. Але якщо у вас припасена настільна гра Фото вечірка (Photo Party), дуже скоро ви обзаведетеся неймовірною кількістю смішних фотографій з гостями вечірки.

На прицілі об'єктива.

Перш ніж Фото вечірка почнеться, один з учасників бере на себе відповідальну роль фотографа, налаштовує фотоапарат (він в комплект гри не входить). В обов'язок фотографа також входить зачитування завдань, які належить виконувати іншим учасникам. Наприклад, потрібно буде потрапити в кадр в момент стрибка, опинитися вниз головою або взагалі вискочити за межі кадру. За успішне виконання завдань учасники отримують переможні очки, за якими і визначається переможець.

Фотофініш.

Щоб визначити переможця, буває недостатньо переглянути фотографії в фотоапараті. Найкраще оцінку результатів проводити, розглядаючи фотографії на комп'ютері, телевізорі чи в роздрукованому вигляді. Якщо ви хочете провести колегіальне суддівство, фотографії можна викласти в соціальні мережі (вийде унікальний альбом).

Папарацці і їхні жертви.

Настільна гра Фото вечірка (Photo Party) - розвага для великої компанії. У грі може брати участь від шести до п'ятнадцяти чоловік плюс фотограф. Гра дуже динамічна, розвиває артистизм і здорово розкріпачує. До участі запрошуються всі, хто любить фотографуватися.

Час гри

Від 20 до 30 хвилин.

Комплектація

  • 45 карток із завданнями (вони розділені на чотири типи)
  • 3 карти з текстом правил

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 140891
Назва Настільна гра "Фото вечірка", Стиль життя (140891)
Бренд Стиль життя
Вік 8+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?