Назад

Настільна гра Fate Reforged. Бустер BT (eng), Magic (946083)

Артикул
946083
Бренд
Magic the Gathering
Вік
12+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

79 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Fate Reforged. Бустер BT (eng), Magic (946083)

Опис товару

Про гру

Новий випуск «Перекована доля» - 62-е розширення для «Магії», друге в блоці «Ханів Таркіра», що вийшло 23 січня 2015 року. Складається з 185 карт (70 звичайних, 60 незвичайних, 35 рідкісних, 10 міфічно рідкісних, 10 базових земель), які можна знайти в бустерах, 5 стартерах, стартері для 2-х гравців і фетпаці.

Історія Таркіра

Спочатку Таркір - це світ, в якому великі ватажки і їх клани багато тисячоліть ведуть битви за перевагу. Це рідний світ planeswalker'а Сархана Воля. Світ, колись населений драконами, які були повністю знищені за час відсутності Сархана.

Всі дії «Перекованої долі» відбуваються задовго до історії «Ханів Таркіра». Всі знайомі клани залишилися, але вони ще не шанують силу вимерлих драконів, а б'ються з ними. Клани сусідять з п'ятьма різними виводками драконів і поклоняються їх аспектам - могутнім і небезпечним драконам-ватажкам.

Сархан Воль відправляється в подорож у часі на 1280 років тому, щоб змінити в минулому той переломний момент, який і вирішив долю всього Таркіра - битву між Нікол Болас і Юджином і подальшу за цим подією загибель всіх драконів Таркіра. В цьому часі клани все ще існують, і вони не ворогують один з одним, але без утоми відбивають нескінченні напади цілих легіонів драконів, що тероризують їх світ.

Сархан зустрічається з ханами минулого, з Ясвою Кігті Дракона та іншими. Історія Таркіра переписана.

Механіки сету

Вибір і варіативність є ключовою темою «Перекованої долі», яка підсилює відчуття того, що ви стоїте на перехресті часів. Знайомі клани залишилися, але при цьому набули іншого вигляду. Тому в сет так добре вписалися модальні карти, гібридна мана та інші механіки, які розглянуті нижче. Кожен клан раніше пов'язаний з трьома кольорами магії.

  • Manifest - Втілення

Ця хитра і незвичайна механіка - втілення магії духа-дракона Юджина, основа якої - скритність і обман. Вона дозволить заплутувати противника і влаштовувати справжні сюрпризи для нього. Коли ви втілюєте карту, то берете її з бібліотеки і кладете на поле сорочкою вгору, при цьому карта вважається абсолютно повноцінною безбарвною істотою 22 без типу. Противник при цьому не знає, що за карта лежить перед ним. Якщо це карта істоти, то в свій хід ви можете перевернути її і оплатити її мана-вартість, ввівши таким чином на поле бою істоту і заставши супротивника зненацька!

  • Гібридна мана

Гібридний символ мани можна оплатити будь-яким з двох наданих на вибір кольорів, причому кожен символ оплачується окремо. Наприклад, ви можете заплатити 2 синіх мани, 2 червоних або по одній мани кожного кольору.

  • Модальні здатності при виході на поле

Цей випуск містить цикл істот, які вже при виході на поле бою пропонують вам вибрати: використовувати жетон або альтернативну здатність.

Час гри

Від 20 хвилин.

Комплектація

  •      1 рідкісна або міфічна карта
  •      3 незвичайних карти
  •      10 звичайних карт
  •      1 базова земля
  •      бустер може містити одну карту-токен або емблему
  •      бустер може містити одну фольговану карту

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 946083
Назва Настільна гра Fate Reforged. Бустер BT (eng), Magic (946083)
Бренд Magic the Gathering
Вік 12+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?