Назад

Настільна гра Dragons of Tarkir. Бустер BT RU, Magic (853891)

Артикул
853891
Бренд
Magic the Gathering
Вік
12+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

85 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Dragons of Tarkir. Бустер BT RU, Magic (853891)

Опис товару

Про гру

Новий випуск «Дракони Таркіра» - 67 розширення для «Магії», третє і завершальне в блоці «Ханів Таркіра», що вийшло 27 березня 2015 року. Складається з 264 карт (101 звичайних, 80 незвичайних, 53 рідкісних, 15 міфічно рідкісних, 15 базових земель), які можна знайти в бустерах, 5 стартерах, івент деці і фетпаці.

Історія Таркіра

Спочатку Таркір - це світ, в якому великі ватажки і їх клани багато тисячоліть ведуть битви за перевагу. Це рідний світ planeswalker'а Сархана Воля. Світ, колись населений драконами, які були повністю знищені за час відсутності Сархана.

Після подій випуску «Перекована доля», в якому Сархан Воль відправляється в минуле і повністю змінює хід подій, звичний світ Таркіра також сильно змінюється. Саме в цьому альтернативному всесвіті і відбувається дія нового випуску.

Як це зазвичай і буває з подорожами в часі, деякі дії в минулому привели до несподіваних наслідків у майбутньому. Небом відтепер правлять могутні дракони, а майже всю популяцію Таркіра представляють 5 кланів. Легенди знайшли іншу долю - Зурга всього лише нікчемний орк, а Нарсет не тільки не помер, але й став Мироходцем. Назви кланів змінилися.

Механіки сету

Уже з назви зрозуміло, що темою розширення стали самі дракони.

Механіки «Dash - Ривок» і «Bolster X - Підмога» перенеслися прямо з «Перекованої долі». Механіка «Rebound - Відскік» повторює одне з розширень «Відродження Ельдразі». Введено також три нових механіки, про які докладніше поговоримо нижче. Також варто згадати про повторне повернення типу істот «Elder» на картах Владик Драконів.

Megamorph-Мегаоборотень

Посилена версія Оборотня, властивості, які дозволяють викладати істоту сорочкою вгору, щоб приховати його справжню природу до тих пір, поки картка не буде перегорнута. За 3 мани ви можете покласти істоту сорочкою вгору, яке буде вважатися як безбарвне заклинання істоти 2/2, у якого немає ні імені, ні типів істоти, ні здібностей, ні мана-вартості. Заплативши мана-вартість Мегаоборотня, ви не тільки зможете перевернути карту і здивувати суперника, а й отримаєте на цю істоту жетон +1+1.

Час гри

Від 20 хвилин.

Комплектація

  • 1 рідкісна або міфічна карта
  • 3 незвичайних карт
  • 10 звичайних карт
  • 1 базова земля
  • бустер може містити одну карту-токен, емблему або карту-накладку для карт з властивістю Megamorph
  • бустер може містити одну фольговану карту

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 853891
Назва Настільна гра Dragons of Tarkir. Бустер BT RU, Magic (853891)
Бренд Magic the Gathering
Вік 12+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?