Назад

Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)

Артикул
10404
Бренд
Granna
Вік
3+
Матеріал
Картон

Відсутній на складі

119 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)
Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)
Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)
Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)

Опис товару

Доміно - одна з перших настільних ігор в яку можна пограти з малюком. Ця гра познайомить дитину із цифрами та їх значенням, а також такими поняттями як форма предметів і їх кількість.

Зазвичай в дитячому доміно використовуються зображення тварин (корівки, слоники, левенята) і рослин (квіточки, дерева), транспортних засобів (машинки, літачки), іграшок (м’ячики, ляльки, совочки) і предметів домашнього побуту (чашки, ложки, відерця). У процесі гри дитина поступово познайомиться з назвами, призначенням та іншими характеристиками зображених предметів, вчиться співвідносити їх зображення із цифрами.

Доміно вчить дитину грі в колективі, нехай навіть для початку це буде гра тільки з мамою, але за певними правилами; розвиває спостережливість, логічне мислення, уміння аналізувати.

Спочатку малюк навряд чи зрозуміє правила гри, скоріше він буде просто спостерігати за тим, як мама складає картинки згідно певної закономірності. Обов'язково промовляйте, роз’яснюйте та коментуйте свої дії, адже малюку дійсно може бути складно зрозуміти, чому картинка із зображенням трьох левенят відповідає цифрі 3, адже поруч із левенятами намальована одиничка. Однак згодом, коли дитина підросте, вона із задоволенням приєднається до гри на правах повноцінного гравця.

У коробці 28 карток, пазл із травинками в подарунок, інструкція.

У грі можуть брати участь від 1 до 4 учасників.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток
  • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 10404
Назва Настільна гра-доміно "Тваринки", Granna (10404)
Бренд Granna
Вік 3+
Розмір упаковки 11 х 3,5 х 18 см
Матеріал Картон

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?