Назад

Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)

Артикул
11743
Бренд
Asmodee
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

5 151 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)
Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)
Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)
Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)

Опис товару

Світ асоціацій

Настільна гра «Діксіт / Dixit» - неймовірно красива і незвичайна гра в асоціації. Вона ламає звичні стереотипи, розвиває уяву та інтуїцію. Ця гра з'явилася в 2008 році і встигла отримати визнання, вона заслужено вважається однією з кращих сучасних ігор. Автори гри буквально вразили весь ігровий світ! Під час гри розкривається образ мислення гравців і їх асоціативні ряди. Ця гра призначена для тих, хто любить вгадувати чужі думки! Її правила прості, сам ігровий процес приємний, і розважати себе і друзів за допомогою даної гри можна буде дуже довгий час - вона не приїдається!

Про що гра?

Перед вами картки. Уважно вивчили їх? Відмінно - а тепер вам потрібно розповісти про те, що ви бачите, своїм друзям. Але не завжди розповідь складається зі слів - загадуючий може передати свої думки одним єдиним словом або навіть звуком! Зрозуміло, така загадка не кожному під силу, не всякий зможе розгадати, здогадатися, про що ж йде мова. Але в цьому і полягає принцип гри - хіба цікаво грати в те, що дуже просто?

Що Вас чекає всередині?

«Діксіт Одіссея» розкриває нові секрети магії «Діксіт», однієї з найбільш незвичайних ігор за останні роки. Розгадайте таємниці ілюстрацій, обійдіть пастки, влаштовані опонентами і дайте волю своїй уяві! З цим виданням Ви зможете грати компанією до 12 осіб. Відкрийте для себе нові варіанти правил і володій невідомими, повними чарівності світами Діксіт.

«Діксіт Одіссея» - самостійна гра, щоб грати в неї не потрібно базова версія «Діксіт». Однак Ви можете об'єднувати цю гру з іншими іграми серії «Діксіт».

Цікаві нововведення

 • Збільшено кількість гравців до 12 осіб. Тепер ще більше Ваших друзів зможуть насолодитися цією прекрасною грою.
 • Діксіт Вечірка. Цей варіант гри розрахований на 6-12 учасників. Головна відмінність від основного режиму гри полягає в тому, що оповідач вимовляє фразу, яка безпосередньо не належить його картам.
 • Командний Діксіт. Взяти участь у грі зможе 6, 8, 10 або 12 гравців, формуються команди з 2 чоловік. У оповідача та ж роль, що і в базових правилах. Потім один гравець з кожної команди пропонує карту, а інший - голосує.
 • Нова механіка голосування. Тепер використовується табличка з маркером.

Час гри

Від 30 хвилин.

Комплектація

 • Один лічильник очок
 • 84 карти з ілюстраціями
 • 12 табличок для голосування
 • 24 маркера для голосування
 • 12 дерев'яних кроликів
 • 1 буклет правил
 • Розмір карт 78 х 120 мм.

Тип розвитку

 • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 11743
Назва Настільна гра Діксіт Одісея "Dixit Odyssey", Asmodee (11743)
Бренд Asmodee
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?