Назад

Настільна гра Діксіт 5 "Dixit 5: Daydreams", Asmodee (24316)

Артикул
24316
Бренд
Asmodee
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

369 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Діксіт 5 "Dixit 5: Daydreams", Asmodee (24316)

Опис товару

Dixit 5: Daydreams – доповнення до гри Діксіт. Необхідно мати повноцінну гру.

Світ асоціацій

Настільна гра «Діксіт / Dixit» - неймовірно красива і незвичайна гра в асоціації. Вона ламає звичні стереотипи, розвиває уяву та інтуїцію. Ця гра з'явилася в 2008 році і встигла отримати визнання, вона заслужено вважається однією з кращих сучасних ігор. Автори гри буквально вразили весь ігровий світ! Під час гри розкривається образ мислення гравців і їх асоціативні ряди. Ця гра призначена для тих, хто любить вгадувати чужі думки! Її правила прості, сам ігровий процес приємний, і розважати себе і друзів за допомогою даної гри можна буде дуже довгий час - вона не приїдається!

Про що гра?

Перед вами картки. Уважно вивчили їх? Відмінно - а тепер вам потрібно розповісти про те, що ви бачите, своїм друзям. Але не завжди розповідь складається зі слів - загадуючий може передати свої думки одним єдиним словом або навіть звуком! Зрозуміло, така загадка не кожному під силу, не всякий зможе розгадати, здогадатися, про що ж йде мова. Але в цьому і полягає принцип гри - хіба цікаво грати в те, що дуже просто?

Що Вас чекає всередині?

Нові карти від чудового художника Френка Діона вже чекають ваших асоціацій! Цього разу художник торкнувся найтепліших моментів дитинства: милі і теплі сновидіння, а також добрі і душевні казки. Карти виконані в м'яких кольорах і зачіпають найтепліші і глибокі спогади.

Приєднуйтесь!

Ця гра вразить своєю дивовижною атмосферою. Якщо Ви вирішили купити настільну гру «Діксіт / Dixit», то повинні знати, що вона прекрасно підходить і в якості першої настільної гри для будь-якої людини: нескладні правила, барвисте оформлення, емоційна віддача на високому рівні. Вона, як жодна інша гра, розвиває уяву, вчить спілкуванню та вмінню розповідати. Дана гра чудово підійде як для вечора в колі сім'ї, так і для приємного проведення часу з друзями, причому в незнайомій компанії вона допоможе швидко знайти точки дотику. Купити її - значить подарувати собі і своїм близьким справжню радість!

Час гри

Від 30 хвилин.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 24316
Назва Настільна гра Діксіт 5 "Dixit 5: Daydreams", Asmodee (24316)
Бренд Asmodee
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?