Назад

Настільна гра "D&D Lords of Waterdeep", Wizards of the Coast (692584)

Артикул
692584
Бренд
Wizards of the Coast
Вік
12+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

1 645 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "D&D Lords of Waterdeep", Wizards of the Coast (692584)

Опис товару

Місто-перлина

Місто Уотердіпа являє собою головну міць континенту Фаерун. У цьому місті воєдино злилися вдале географічне положення, мудре правління, терпимий народ і сильна магічна традиція, яка породжує більше добрих чарівників, ніж злих. Уотердіпа - кузня талантів, він згладжує гострі кути характерів людей. Його прізвисько - Місто Блиску - ніколи не носило саркастичної нотки. Адже переважна більшість знає, що Уотердіпа - це справжнє диво, а життя там, якщо не краще, то, щонайменше, куди цікавіше, ніж в інших містах. Єдина помилка, якщо її можна так назвати, жителів міста полягає в тому, що вони вважають всю суму накопиченого досвіду потенційною культурною спадщиною. Влада в цьому місті належить загадковим Лордам в масках, які перебувають у стані перманентного суперництва за розширення сфери впливу.

Про гру

«Lords of Waterdeep / Лорди Уотердіпа» - це настільна гра, присвячена економіці і політичним інтригам в Забутих Королівства всесвіту Dungeons & Dragons. Місто Уотердіпа - найбільше і сильне, воно управляється Лордами, ролі яких і доведеться приміряти на себе гравцям. У кожного Лорда, або гравця, буде своя мережа агентів, вони будуть наймати людей, які шукають пригоди, відправляти їх на секретні і дуже ризиковані завдання і отримувати славу і гроші. У міру збільшення агентурної мережі буде збільшуватися і вплив Лордів на життя міста. Займаючись будівництвом нових будівель, гравці отримають нові можливості в грі. Лорди можуть як допомагати іншим Лордам, так і шкодити їм.

Ігровий процес

Гра триває 8 раундів. Під час кожного раунду гравці по черзі розподіляють по місту своїх агентів. Гравець з великою кількістю переможних очок в кінці восьмого раунду оголошується переможцем. Очки впливу заробляються, в основному, при виконанні квестів. На початку кожного раунду розподіляються три переможних очків по одному на кожну відкриту будівлю. Потім по мірі необхідності розподіляються додаткові ресурси на вже побудовані будівлі. Далі гравцеві надається безліч можливостей - споруда будівель, вибір нового квесту, набір агентів, розігрування карти інтриги. Надзвичайно великий і дуже захоплюючий вибір інтриг. Їх розіграш дає можливість отримати перевагу в порівнянні з іншими Лордами і отримати потрібні ресурси. Однак, є такий різновид інтриг, який робить позитивний вплив і на іншого обраного гравця. Інтриги - дуже важливий компонент гри, який надає великий вплив на ігровий процес.

Влада чекає на Вас!

Настільна гра «Lords of Waterdeep / Лорди Уотердіпа» - проста в освоєнні, динамічна і захоплююча. Спробуйте свої сили в дипломатії й умінні управляти цілим містом! Варто окремо відзначити, що оформлення ігрових компонентів вище всяких похвал.

Час гри

Від 60 хвилин.

Комплектація

  • 133 дерев'яних кубів шукачів пригод, агентів і маркерів очок
  • 121 карта інтриги, квесту і Лордів Уотердіпа
  • Організатор
  • 146 жетонів контролю, перемоги і золота
  • 24 тайлів будівель
  • 5 картонних полів для гравців
  • Ігрове поле
  • Книга правил

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 692584
Назва Настільна гра "D&D Lords of Waterdeep", Wizards of the Coast (692584)
Бренд Wizards of the Coast
Вік 12+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?