Назад

Настільна гра "D&D Dungeon Command: Curse of Undeath", Wizards of the Coast (715191)

Артикул
715191
Бренд
Wizards of the Coast
Вік
12+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

970 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "D&D Dungeon Command: Curse of Undeath", Wizards of the Coast (715191)

Опис товару

Мертві воїни

Моргану жахливо мучила спрага.. Жага крові. Делтрін дав їй список предметів, які їй потрібно якимось чином добути, і тоді, в обмін на ці речі він створить для неї амулет, який навіки б втамував її спрагу вампіра. Перші кілька предметів дістати було легко - наприклад, кров священнослужительниці або прикраса, зроблена у формі павука. Під її командуванням була нежить Делтріна, так що вона на час відкинула думки від колишнього життя, щоб повністю зосередитися на своєму завданню. До того ж некроманта можна з розумом використовувати після виконання завдання...

Що таке Dungeon Command?

В тактичній настільній грі «Dungeon Command» гравці створюють свої загони і міряються силами на ігровому полі. Бої в цій грі не залежать від кубика, всі дії продиктовані картами, а саме поле збирається з фрагментів, які зчіплюються як пазл. У цій грі є тематичні фракції, представлені слайдами і покликані грати як єдиний загін. Механіка залежить не від удачі, а від досвідченості, творчого мислення та швидкості прийняття рішень. У грі Ви берете на себе роль командира, що посилає свій загін на боротьбу з ворожими силами. Ви повинні наймати людей, забезпечувати їх обмундируванням і заклинаннями і управляти їх тактикою, щоб зломити бойовий дух ворога і прогнати їх з поля бою. Гра випускається наборами, присвяченими будь-якій з фракцій, в яких міститься 12 мініатюр, ігрові карти, фрагменти ігрового поля і правила гри.

Що Вас чекає всередині?

«D & D Dungeon Command: Curse of Undeath» - це набір мініатюр для тактичної настільної гри «Dungeon Command». Хоча мається на увазі, що у кожного гравця повинен бути набір певної фракції для гри, спрощені правила дозволяють грати двом гравцям з одним набором. Учасники ігрового процесу складають поле з наявних елементів і розставляють свої загони. Важливо не тільки правильно розташувати істот на полі, але й тримати в пам'яті ті карти, які є на руці, а також здатності кожного персонажа, такі як мораль, лідерство, які роблять значний вплив на хід гри. У кожної істоти на полі є свої параметри, і вони використовують свої атаки ближнього і далекого бою.

Крім усього іншого, ці мініатюри також можна використовувати в D & D RPG і настільних D & D іграх (Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, The Legend of Drizzt).

Час гри

Від 60 хвилин.

Комплектація

  • 12 пофарбованих пластикових мініатюр
  • 2 карти командира
  • 2 великих двосторонніх тайла ігрового поля
  • 2 маленьких двосторонніх тайла ігрового поля
  • 60 карт
  • 68 токенів
  • Правила гри

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 715191
Назва Настільна гра "D&D Dungeon Command: Curse of Undeath", Wizards of the Coast (715191)
Бренд Wizards of the Coast
Вік 12+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?