Назад

Настільна гра "Циплячі перегони: Хованки", Стиль життя (327006)

Артикул
327006
Бренд
Стиль життя
Вік
4+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

246 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Циплячі перегони: Хованки", Стиль життя (327006)
Watch the video review

Опис товару

Захоплюючі хованки.

Дія гри Циплячі перегони: Хованки відбувається на пташиному дворі, мешканці якого затіяли гру в хованки, а може зображують шпигунів, - так чи інакше, вони всі причаїлися за парканом-штахетником: і порося, і гусак, і навіть гусінь... В просвітах забору тварин видно лише частково, спробуй-но визнач відразу, хто є хто! Той, хто буде знаходити тварин швидше за всіх, стане переможцем.

Хлоп! Хлоп! Ура !!!

На початку гри кожен учасник вибирає собі компостну купу (вони відрізняються кольором фону) і кладе її перед собою. Поруч викладаються, розділені порівну карти схованих тварин (зайві карти викладаються поряд з коморою). У центрі столу кладеться колода карт пошуку, навколо неї - карти з долоньками (по яких треба плескати рукою), відповідні за кольором до компостних куп. Один з гравців відкриває верхню карту колоди пошуку так, щоб усі гравці побачили її одночасно. Гравець, який помітив, де ховається тварина, повинен шльопнути по долоньці того ж кольору, що і компостнакупа (або комора), біля якої воно сховалося. Найперший додає карту зі схованою твариною до своєї компостної купи, а якщо хтось помилився - він повинен перемістити одну зі своїх тварин у Амбар. Перемагає той, у кого в кінці гри виявиться найбільше вихованців.

Настільна гра Циплячі перегони: Хованки буде корисна і найменшим учасникам (від 4 років), яким вона допоможе краще познайомитися з тваринним світом, і хлопцям постарше, так як вони зможуть потренувати увагу і розвинути реакцію. Для початку можна зіграти за стандартними правилами, а потім спробувати ускладнити гру, помістивши картки з долоньками випадковим чином. Адже чим більше плутанини, тим веселіше!

Час гри

Від 15 до 20 хвилин.

Комплектація

  • 5 карт компостних куп,
  • карта комори,
  • 6 карт з різнокольоровими долоньками,
  • 15 карт схованих тварин,
  • 32 карти пошуку

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 327006
Назва Настільна гра "Циплячі перегони: Хованки", Стиль життя (327006)
Бренд Стиль життя
Вік 4+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?