Назад

Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)

Артикул
345140
Бренд
Стиль життя
Вік
10+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

440 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)
Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)
Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)
Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)

Опис товару

Ох, нелегка це робота, з болота тягти...

Тягти нікого не доведеться, головне - не впасти самому. Для перемоги в настільній грі Чао Чао! (Ciao Ciao ...!) Вам потрібно буде перевести трьох своїх героїв по містку. Варто оступитися і - Чао Чао! - Ваш герой полетить вниз і все доведеться починати заново.

Вірити чи ні?

Гравець кидає кубик в спеціальний шейкер, трясе його, потай від суперників дивиться на результат і називає випавше число. Випав хрестик? З самим незворушним виглядом називаємо число! Якщо ніхто не засумнівався в кидку, то фігурка просувається на озвучену кількість кроків, а хід переходить до наступного учасника. Той, хто не повірив сказаному, може перевірити результат. Якщо активний гравець дійсно намагався всіх надути, то його герой падає з містка. Якщо обману не було, то падає фігурка перевірявшого. Замість вибулого героя на першу досточку моста ставиться новий. Яка жалість, тепер все доведеться починати спочатку!

І тут підступ!

Герой, який перетнув міст, займає місце на сходах пошани. Її сходинки в кінці гри можуть вирішити все! Якщо ніхто не зміг перевести трьох своїх героїв через міст, результат у грі Чао Чао (Ciao Ciao ...!) вирішать набрані очки. Тут і починається цікаве: очки нараховуються за номером сходинки, на якій стоїть герой. Перша сходинка принесе всього одне очко, друга - два і так далі. А це означає, що потрібно постаратися перетнути міст якомога пізніше.

Час гри

Від 25 до 30 хвилин.

Комплектація

  • 28 фігурок (4 кольори),
  • 1 шейкер,
  • 1 спеціальний кубик,
  • ігрове поле.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток
  • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 345140
Назва Настільна гра "Чао Чао", Стиль життя (345140)
Бренд Стиль життя
Вік 10+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?