Назад

Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)

Артикул
760672
Бренд
Avalon Hill
Вік
10+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

2 730 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)
Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)
Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)
Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)

Опис товару

Про гру

На карті з'явилися нейтральні країни, які можна захоплювати. Нейтральні країни можуть як підтримувати повний нейтралітет, так і бути про-союзницькими або симпатизувати осі. Крім цього до складу включена механізована піхота (на напівгусеничному ходу) і тактичні бомбардувальники. Франція та Італія забезпечені власними жетонами і спеціальними загонами. Розмір поля 89х81 см!

Особливості гри

Найцікавіше в цій версії гри - нейтральні країни, ретельне опрацювання правил, наявність всіх типів військ. Протистояння буде розвиватися між Німеччиною та Італією проти СРСР, США, Францією і Великобританією. Францію захоплять на самому початку гри, тому вона навіть не управляється самостійним гравцем. Тому розробники радять віддати її гравцеві, який представляє США або Великобританію. На карті, крім Європи, є і частина Індії, вся Африка і обидві Америки. Варто пам'ятати і про національні особливості і розробки нових технологій. Всі учасники конфлікту розділені на про-фашистські, про-союзницькі і нейтральні країни. Сама гра створювалася для можливості об'єднання з Axis & Allies Pacific 1940, для того, щоб грати вшістьох на мапі 178х81 см! такий варіант гри описаний в керівництві оригінальної Europe 1940 у розділі «Axis & Allies Global 1940».

Ігровий процес

Сама партія йде таким чином. Гравці повинні ходити по черзі, кожен у свою чергу проходить через кілька фаз. Спочатку він купує юнітів, потім обрушує атаку на супротивника, результат бою буде визначений кидком кубика, потім переміщує юніти, які не брали участь у битві. І вже після цього гравець збирає дохід з територій, які йому належать, і виставляє на карту ті юніти, які він купив на початку ходу. Потім хід переходить до наступного гравця. Однак, варто пам'ятати про нюанси, такі як амфібійні операції, атаки на конвої, економіка, стратегічні бомбардування.

Час гри

Від 90 хвилин.

Комплектація

 • 373 пластикові мініатюри
 • Ігрове поле
 • Поле для військових дій
 • Виробничі сертифікати
 • 4 списки національної приналежності
 • Маркери національного контролю
 • Маркери національного виробництва
 • 12 кубиків
 • Пластикові фішки (червоні і сірі)
 • Керівництво по грі

Тип розвитку

 • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 760672
Назва Настільна гра "Axis&Allies Europe 1940", Avalon Hill (760672)
Бренд Avalon Hill
Вік 10+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?