Назад

Настільна гра "Аллес Тролі", Стиль життя (287003)

Артикул
287003
Бренд
Стиль життя
Вік
6+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

246 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Аллес Тролі", Стиль життя (287003)
Watch the video review

Опис товару

Аллес Тролі (Alles Trolli) - швидка гра на пам'ять, а головне - реакцію. Автор гри Райнер Кнізія (Reiner Knizia) - автор багатьох чудових ігор - здебільшого серйозних, сімейних, стратегічних. Але от Аллес Тролі вийшла напрочуд легковажною і динамічною - справжня party-games (гра для вечірок).

На столі розкладаються 7 карт, на яких зображені речі, які відносяться до якогось виду відпочинку, стилю подорожі, типу транспорту... Біла карта - лижі, шарф, ковзани, санки... Блакитна карта: замок, млин, акведук, фонтан... Фіолетова карта - автобус, літак, катер, мотоцикл... Під цими картами по одній викладаються карти відповідних кольорів, але вже з одним зображеним предметом. Гравці повинні запам'ятати предмети, після чого карти перевертаються сорочкою вгору. І починається гра - ведучий дістає з колоди карту і кладе на стіл горілиць. Завдання учасників першим вигукнути назву того предмета, який відноситься до того ж типу відпочинку і намальований на закритій карті. Тип відпочинку легко визначається за кольором. Запам'ятати 7 карт - теж реальне завдання. І назвати справа нехитра... Але от зробити це швидко.. Особливо дуже швидко... Потрібне гарне тренування.

Найшвидший забирає названу карту собі, а тільки що відкрита карта кладеться на звільнене місце. Завдання: зібрати якомога більше карт. Виходить швидко, азартно, весело!

Час гри

Від 15 до 20 хвилин.

Комплектація

  • 7 карт завдань
  • 49 карт предметів
  • правила гри

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 287003
Назва Настільна гра "Аллес Тролі", Стиль життя (287003)
Бренд Стиль життя
Вік 6+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?