Намети і тунелі

Знайдено 19 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

НаметиАсортимент товарів та іграшок для дітей, представлений в магазинах, постійно зростає, вдосконалюється і змінюється. Останнім часом у переліку різних дитячих аксесуарів дедалі популярнішими стають дитячі намети. І не дивно, адже намет для дітей - це незвично і функціонально. Для дитини це особистий простір, який дозволяє відокремитися від дорослих і звичного навколишнього світу. Завдяки цьому, краще розвиваються ігрові вміння і розумові процеси.
У нашому магазині Ви можете купити намет дитячий за привабливою ціною. При цьому Вас порадує різноманітність вибору і відмінна якість товару. Ми раді запропонувати різноманітні за формою, матеріалами і стилем варіанти.
Чому дітям подобаються дитячі намети

Тут насправді декілька причин. Тематичні ігри обожнюють діти різного віку, як найменші, так і підлітки. Приємно і навіть в якійсь мірі престижно мати власний будинок, нехай і іграшковий. Зате це особистий простір, на який ніхто не зазіхне без запрошення. Дитячий будиночок намет - це можливість для дитини створити якусь копію батьківського дому, відчути себе самостійним. Можна влаштувати генеральне прибирання, організувати чаювання і запросити гостей. До того ж дитяча фантазія легко дозволяє трансформувати намет у фортецю, особистий кабінет, сільський будиночок або замок принцеси. Найбільш популярними в цій лінійці товарів є тканинні намети. Переваги таких наметів очевидні. Вони мало важать, їх легко встановити і навіть дитина може пересувати намет з одного місця на інше. Такі будиночки виготовлені з яскравою, міцної тканини, яка в разі чого, легко піддається пранню. Намет дитячий ігровий, виготовлений з тканини найбільш безпечний в плані перекидання і падіння на дитину в процесі гри.

Різновиди дитячих наметів

Не можна не сказати про те, що в магазинах представлений величезний вибір тканинних наметів. Вони розрізняються за формою - будиночки, намети, курені, вігвами. Круглі і квадратні, прямокутні і ромбовидні, виконані у формі тварин і рослин. На свій розсуд Ви можете вибрати моделі з безліччю отворів або ті, які наглухо закриваються за допомогою замка або липкої стрічки. В залежності від інтересів Вашої дитини тканинний намет може бути стилізований під будиночок, намет, корабель, автобус, тунель або замок з вежами. Вас порадує величезна кількість забарвлень і фасонів. Просто яскраві кольорові екземпляри або ж виконані в стилі улюблених мультфільмів та їх героїв.
Ми пропонуємо Вам відмінні будиночки, гарантуючи високу якість матеріалів і довгий термін служби товару. У нас величезна різноманітність форм, розмірів і кольорів, гнучкі умови, знижки і вигідна доставка. Дитячий намет, ціна якого приємно здивує, чекає Вас в нашому інтернет-магазині!
Ви можете купити намет дитячий ігровий з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1