Наклейки і татуювання

Знайдено 51 товар
Таблиця Список
Показано 32/51 товарів

Подарункові сертифікати

Наклейки і татуювання

наклейки

Багато хлопців дуже люблять прикрашати свій світ, робити його більш яскравим і незвичайним. Відмінним засобом для досягнення цієї мети є наклейки для дітей. Вони використовуються для декору і дуже різноманітні. Такі вироби здорово піднімають настрій. Їх можна використовувати для нанесення малюнка на стіни, телефон, комп'ютер, скло і навіть тіло. Дизайн і тематика зображень неймовірно різноманітна, тому підібрати потрібний варіант конкретній дитині не складе труднощів.

Дитячі татуювання

Малюнки, які наносяться на тіло і з часом пропадають, мають великий попит серед хлопців. Така прикраса дає дітям можливість відчути себе дорослою людиною. Не варто турбуватися про безпеку цих наклейок для здоров'я. Їх використання не викликає алергічних реакцій.
Якщо дитина прагне виділятися і бути оригінальною, то купити тату для дітей - відмінне рішення. Тимчасові картинки тримаються понад тиждень, тому дозволяють експериментувати та постійно змінювати зображення, залежно від настрою маленьких модників.
Переваги:

  • безпечне нанесення;
  • екологічні гіпоалергенні матеріали;
  • використання яскравих кольорів і блискіток;
  • велика різноманітність форми малюнка, тематики та палітри.

Наліпки на стіну

Нещодавно почали входити в моду дитячі наклейки на стіну. Це простий і оригінальний спосіб прикрасити дитячу кімнату. Такий декор практичний і доступний.
Переваги:

  • багатофункціональність;
  • легкість створення стильного інтер'єру, освіження обробки;
  • маскувальні властивості (приховування дитячих настінних малюнків огріхів ремонту).

Існує багато видів декору для стін. Їх можна розділяти за кількома ознаками:

  • багато захоплень обумовлені статевою приналежністю, тому хлопчикам подобаються машинки, а дівчаткам квіти та принцеси; нейтральними зображеннями можуть бути орнаменти, цифри або герої мультфільмів;
  • маленькі діти та старші хлопці, найімовірніше, оберуть зовсім різні зображення і це правильно;
  • підійдуть для всіх практичні або декоративні варіанти - ростоміри, дошки, розклади та ін..

Як вибрати дитячі наклейки?

Ваша дитина просить тату? Або веде спеціальний альбом для наклейок? Або інтер'єр дитячої кімнати не викликає колишнього захоплення і став чимось буденним? Купуйте наклейки для дітей.
Але будьте уважні, вибираючи такий товар. Як і вся інша продукція для маленьких непосид, наклейки повинні бути якісними та безпечними для здоров'я хлопців. Тому звертайте увагу на екологічність.
При виборі потрібної серії наліпок потрібно керуватися захопленнями. Зрозуміло, що якщо малюк колекціонує машинки й зібрав уже купу тематичних енциклопедій, нове тату з твариною його не втішить. Звертайте увагу на статеву приналежність, вік і особисті переваги дітей.
Якщо ви хочете вигідно купити дитячі наклейки, інтернет-магазин Papuas.ua допоможе здійснити задумане. У нас ви отримаєте відмінну якість і абсолютну безпеку продукції. Цього достатньо, щоб зробити дитинство вашої дитини запам'ятовуючим.
Ви можете купити дитяче татуювання з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 1