Назад

Набір для досліджень "Експерименти з польотами" (рос.), LiscianiGiochi (36608)

Артикул
36608
Бренд
LiscianiGiochi
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Є в наявності

490 грн
Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Набір для досліджень "Експерименти з польотами" (рос.), LiscianiGiochi (36608)

Опис товару

Хто з нас в дитинстві не мріяв знайти крила і злетіти в безкрайню небесну блакить, як птах? Але, на жаль, людині літати не дано. А ось у літального апарату з пізнавального набору «Експерименти з польотами» є і крила, і фюзеляж, і пропелер. Загалом, все, що потрібно для польоту.

Тільки юному авіабудівнику необхідно буде з усього цього самостійно зібрати модель літака, який зможе за бажанням маленького конструктора відразу ж після збирання зробити свій перший виліт.

І не просто злетіти повинен зібраний літак, а й виконувати всі закони аеродинаміки, пролетіти по заданій траєкторії і здійснити м'яку посадку там, де забажає його творець. Як домогтися такого результату, покроково, з усіма подробицями і деталями, описано в поданій брошурі.

З ілюстрованої книги «Історія авіації і підкорення неба» дитина дізнається, як люди поступово, крок за кроком, прийшли до того, що все-таки навчитися літати. Нехай за допомогою складних і хитромудрих конструкцій, але небеса людиною були підкорені.

16 яскравих барвистих фотокарток, виконаних з щільного картону, допоможуть образам легендарних літальних об'єктів знятися у пам'яті дитини назавжди.

Граючи в гру-вікторину «Піднебесний виклик», потрібно буде відповісти на 160 питань про авіацію і авіабудування. Що як не можна краще посприяє тому, щоб корисна інформація вкоренилася в пам'яті надовго і всерйоз. А це, власне, і є кінцевою метою розробників набору «Експерименти з польотами». За допомогою гри, ненав'язливо і легко, навчати дитину і розвивати її інтелектуальний потенціал.

Тип розвитку

  • Фізичний розвиток

Характеристики

Артикул 36608
Назва Набір для досліджень "Експерименти з польотами" (рос.), LiscianiGiochi (36608)
Бренд LiscianiGiochi
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик
Область гри Авіаконструктор

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?