Подарункові сертифікати

Мильні бульбашки

мыльные пузыри

Кожен з нас знайомий з мильними бульбашками. У будь-якому віці вони викликають розчулення і масу позитивних емоцій. Навіть дорослі із задоволенням їх пускають, що ж говорити про дітей. Для дітей мильні бульбашки - це радість і захват, суміш емоцій і чарівництва, їх легкість і невагомість зачаровують і змушують вірити в диво!
Мильні бульбашки цікаві дітям будь-якого віку. З самого дитинства, як тільки малюк починає розглядати предмети навколо себе, мильні бульбашки неодмінно викличуть посмішку і радість. А далі - більше. Діти обожнюють цю невигадливу гру - пускати бульбашки, ловити їх долоньками й лопати, бігати та стрибати за ними, кружляти в багатьох різнокольорових кульках.

Класичні мильні бульбашки

У класичному варіанті мильні бульбашки являють собою ємність з рідиною і спеціальне пристосування для видування бульбашок. Такий варіант знайомий кожному з дитинства. Використовувати їх дуже просто. Опускаємо пристосування в рідину і видуваємо! Навчитися поводитися з ними легко, це під силу навіть маленькій дитині. А коли куплений концентрат закінчується, кожному приходить в голову питання - як зробити домашні мильні бульбашки? Існує маса варіантів - використовувати старий шампунь, піну для ванн або розчин рідкого мила. Але все ж, для хорошого результату, краще купити спеціальну рідину для мильних бульбашок.

Сучасні варіанти мильних бульбашок

Час іде вперед і всі товари все вдосконалюється. Не залишилися осторонь і мильні бульбашки. Напевно, кожен хоч раз мріяв зробити великі мильні бульбашки в домашніх умовах. Для цього в магазинах зараз можна знайти всілякі модифікації. За допомогою важелів та кнопок сучасні пристрої випускають сотні величезних різнокольорових бульбашок. Одним з популярних варіантів є пістолет мильні бульбашки. У магазинах можна знайти найрізноманітніші варіанти - великі та маленькі, яскраві й однотонні, з музичним супроводом та підсвічуванням. Дуже подобаються дітям іграшки, що пускають мильні бульбашки, так звані пузирімети. Вони барвисті, музичні й створюють величезну кількість куль. Хлопчаки в захваті від пузирібластерів і генераторів бульбашок. Тут є чому дивуватися - спецефекти і величезний розмір мильних кульок. Гігантські бульбашки, різні установки, фабрики бульбашок - чого тільки не знайдеш сьогодні на полицях магазинів. Головне, що всі екземпляри приємно радують око. Красиві, стильні і яскраві. Малюкам дуже подобаються бульбашки у формі тварин і героїв мультфільмів, дітям старшого віку - модні екземпляри з метеликами та автомобілями. На піку популярності зараз незвичайні варіанти, наприклад, баббл - кільця, авто-пузирятор, пузирокосилки й феєрверки.
У нашому магазині, Ви зможете знайти мильні бульбашки, ціна яких приємно порадує. А наш асортимент зможе задовольнити будь-який вимогливий смак.
Ви можете купити рідину для мильних бульбашок з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 1