My Little Pony

Знайдено 28 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

My Little Pony

My Little Pony

Кожна дитина вірить у казки та чудеса. А якщо малюк дивиться мультфільм “ My little pony”, він впевнений, що у світі чарівництва неодмінно живуть милі та по справжньому чарівні маленьки конячки.

З яких фігурок складаються ігрові набори My little pony

Основними персонажами мультфільму, котрі входять в колекцію іграшок «Мій маленький поні», стали Скуталу, Веселка Деш, Раріті, Пінкі Пай, Принцеса Селестія, Каденс, Еппл Блум, Зіронька, Сонечко, Добрий ранок, Місяць та багато інших.  Кожна героїня має свій характер, норов і свою індивідуальну зовнішність. У Scootaloo волосся лілового кольору, у Пінкі пай - рожевого, у Епплджек - жовтого і т.д.
Також в ігрові набори входять різні аксесуари, дрібниці, з якими будь-яка гра стане більш змістовною і цікавою. Для принцес потрібні карети, каруселі і багато іншого. Так як кожна конячка є володаркою шикарною гриви, в арсеналі дитини неодмінно повинні бути аксесуари для укладки волосся - заколочки, обідки, фен, гребінець.

Тематичні іграшки My little pony перенесуть у світ фантазій

Іграшки My little pony купити для своїх дітей можна тільки тому, що вони викликають масу позитивних емоцій. З поні Хасбро діти швидше розвиваються, вчаться спілкуватися з друзями, бути добрішими і терплячіше. Милі, добродушні персонажі в будь-якій ситуації знаходять щось хороше і цій якості вони навчають маленьких телеглядачів.
Разом з веселими різнокольоровими конячками можна розіграти не один захоплюючий сюжет, тому з поні діти можуть грати годинами. Тематичні ігрові набори допоможуть організувати потрібну сценку, наприклад, похід однією з модниць-конячок до стиліста або виступ на сцені. Також дівчатка дуже люблять наряджати поні, робити їм зачіски, розчісувати довге, густе волоссячко, зав'язувати гумки, прикрашати красунь бантами, стрічками.
Нерідко маленьких поні купують не для гри, а для колекції. Так як спеціалісти компанії Hasbro розробили величезну кількість персонажів, у кожного з яких є кілька образів, колекція конячок може бути дійсно обширною і змістовною.
Особливу увагу заслуговують інтерактивні конячки, які вміють розмовляти і реагувати на дії дитини. Так, інтерактивна поні Зірочка співає колискові, а коли втомлюється, солодко засинає, з нею дуже добре укладати спати дітей. Малютка Пінкі Пай вміє розмовляти і робити в повітрі сальто, а поні з ігрового набору "Лікарні" при натисканні на животик скаржиться на свої проблеми. Такі іграшки будуть цікаві малюкам, яким часто доводиться грати на самоті.
Маленьким шанувальникам і шанувальницям мультфільму "Мій маленький поні" не захочеться розлучатися зі своїми улюбленими персонажами ні в школі, ні під час прогулянки на вулиці, їм можна придбати шкільне приладдя і самокат з чарівними конячками.

Оцінка статті
Голосів: 0