My Little Pony

Знайдено 26 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

My Little Pony

My Little Pony

Іграшки My Little Pony радують дітей вже понад чверть століття. Це говорить про те, що стратегія компанії Hasbro, яка випустила цього персонажа в серійне виробництво, виявилася правильною.
Перша лінійка іграшок називалася My Pretty Pony, але потім їм на зміну прийшли всім відомі My Little Pony. Маленькі поні - це стилізовані конячки з незвичайними гривами яскравих забарвлень. Навіть незважаючи на те, що виробник ніколи радикально не міняв зовнішній вигляд цих іграшок, чарівні конячки користувалися стабільною популярністю серед діток маленького віку. Спочатку персонажів було досить багато, але популярними стали всього кілька героїнь –Pinkie Pie, Rainbow Dash, Sweetie Belle, Noola Roola, Scootaloo, Starsong, Cheerilee. Кожна з цих поні має індивідуальну зовнішність і свою унікальну історію.
Величезний попит на забавних міні-конячок став передумовою появи китайських аналогів іграшок. Але справжні цінителі і колекціонери продовжували збирати фігурки, виготовлені на одній з європейських фабрик (у Франції, Греції, Німеччині чи Іспанії). Європейські вироби  завжди відрізнялися високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом.
Перше покоління було знято з виробництва вже в 1992 році, але на деяких фабриках іграшки продовжували випускати до 1995 року. Друге покоління виходило з-під конвеєра два роки, воно було представлено більш мініатюрними поні, у яких злегка подовжилися ноги і стала повертатися голова.
Наступне покоління з'явилося в продажу тільки в 2003 році. Колекції залишилися практично такими ж, але тепер виробник передбачив більше аксесуарів і поз. У цей час з'явилася мода на великоголові ляльки, цей тренд розробники Hasbro вирішили використовувати і під час виробництва поні. Нові конячки стали не тільки більш пухкими, їхні голови по відношенню до тулуба значно виросли в розмірах. У цей час з'являються також інтерактивні маленькі поні. Іграшки "навчилися" говорити, рухатися, реагувати на дотики, тобто дівчатка отримали можливість отримати в подарунок справжнього домашнього улюбленця з казки.
Не обійшли стороною творці і дорослих колекціонерів. Спеціально для них були розроблені лімітовані видання, які придбати можна тільки на різних благодійних заходах і аукціонах.
Перша екранізована історія про маляток поні з'явилася в телеефірі в 1980-х роках. Якщо тоді дружелюбні конячки жили в Долині Мрії, де зустрічається чимало чарівної нечисті, то з часом вони перебралися в своє місто Понівілль. Уже в Понівіллі герої почали жити нормальним життям: ходити в кіно, в школу, займатися плаванням і т.д.
Крихітки-конячки полюбилися дітям за добрі, злегка наївні характери і дуже яскравий зовнішній вигляд. Їх зворушливі образи допомагають малюкам зануритися в світ чарівництва, фантазії і хоча б на час відірватися від реальності.

Оцінка статті
Голосів: 3