Музичні інструменти

Знайдено 171 товар
Таблиця Список
Показано 32/171 товарів

Подарункові сертифікати

Музичні інструменти

музыкальные инструменты

Усі батьки прагнуть до того, щоб у дитини було все найякісніше. Кращий одяг, товари для побуту і найсучасніші іграшки. У магазинах представлено безліч різноманітних іграшок - машинки і ляльки, електронні та механічні, м'які і дерев'яні. Окремою категорією можна виділити музичні інструменти для дітей. Якщо Ваша дитина проявляє інтерес до музики, любить танцювати і співати, то вони стануть найкращим подарунком.
Ми пропонуємо величезний асортимент. У нас Ви знайдете іграшку, яка неодмінно сподобається Вашому чаду. Дитячі музичні інструменти, купити які Ви можете в нашому магазині, виготовлені з високоякісних матеріалів, практично повністю копіюють реальні прототипи, як за формою, так і за функціоналом. Ваш малюк зможе, граючи, вивчити ази нотної грамоти і освоїти нескладні мелодії. Чому віддати перевагу - гітарі, барабану, піаніно або ж музичному мікрофону, вирішувати Вам. Прекрасним вибором стануть музичні інструменти для дитячого садка, вони допоможуть зробити відвідування садка більш захоплюючим.

Музичні гітари

Юний музикант може підібрати собі гітару за смаком. Можливо, він вибере яскраву, барвисту модель або ж віддасть перевагу класичним забарвленням, максимально наближеним до оригіналу. Ми пропонуємо струнні гітари, електрогітари з клавіатурою або металевими струнами, сенсорні рок-гітари для найменших. Цікавим подарунком стануть екземпляри, стилізовані під улюблені мультфільми.

Клавішні інструменти

З малих років діти дуже люблять натискати на кнопки. Тому клавішні інструменти чудово підійдуть для меломанів будь-якого віку. Піаніно і синтезатори викликають непідробний інтерес у дітей. У нас Ви зможете знайти як клавішні, які відтворюють мелодії натисненням однієї кнопки, так і більш серйозні інструменти, що дозволяють дитині вивчити основи гри на інструменті.

Ударні інструменти

В категорії ударних Ви знайдете всілякі барабани, бубни, маракаси, кастаньєти. Виготовлені з екологічної деревини або яскравого, міцного пластику. Ударні інструменти прості в обігу і допомагають дитині створити почуття ритму. Популярністю користується набір дитячих музичних інструментів, що включає в себе кілька видів.
Наш магазин дитячих музичних інструментів представляє величезну кількість ксилофонів і металофонів, сопілочок і саксофонів, комплексних музичних наборів. А для тих, хто любить співати і мріє про велику сцену ми раді запропонувати широкий вибір музичних мікрофонів. Радіомікрофони або стійки, з шнурами і на батарейках, які відтворюють десятки різних мелодій.
Порадуйте свого юного музиканта - піднесіть подарунок, від якого він буде в захваті. Для Вас демократичні ціни, вигідні умови оплати та доставки. Зупиніть свій вибір на нас - і успіх гарантовано!
Ви можете купити музичні інструменти для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 4