Музичні іграшки

Знайдено 133 товари
Таблиця Список
Показано 32/133 товарів

Подарункові сертифікати

Музичні іграшки

муз иг

Дитинство - пора веселощів, безтурботних днів і улюблених іграшок. Саме від того наскільки правильно підібрані іграшки залежить розвиток маленького чада, його уважність, а також зацікавленість.
Якісна музична розвивальна іграшка це не тільки велика радість для дитини, але ще й помічниця для батьків. Наприклад, маленький ласкавий жираф допоможе заспокоїти й заколисати дитину, а сортер паровозик Bam Bam - розвинути дрібну моторику малечі, а дітям старшого віку з таким паровозом цікавіше вивчати перші цифри та букви.

Чому хоча б іноді потрібно купувати музичні іграшки дітям?

По-перше, вони корисні для розвитку мови й пам'яті, бо музика, а також слова з веселих пісеньок, які відтворюють іграшки, добре запам'ятовуються дітьми, вони з часом намагаються їх повторити. По-друге, це хвилини радості - той захват і промениста усмішка, що виникають, коли дитинка отримує яскраву, що світиться музичну іграшку не можна проміняти ні на що на світі. Дітей потрібно балувати, особливо маленьких і тоді вони будуть світитися від щастя.

Приклади деяких видів іграшок, які ідеально підійдуть для дітей різного віку

1. Музичні іграшки для малюків:

 • музичні ключі від Fisher-Price - хороший подарунок для крихти від 3-х місяців;
 • дзвінкий м'який м'ячик від Bright Starts - яскравий, рельєфний м'ячик приверне увагу малюка з перших днів народження;
 • іграшки квіти на присосках від Kiddieland - захоплять у веселу гру маленького непосиду від 6 місяців;
 • паровозик «Веселий зоопарк» - припаде до смаку однорічній дитині;
 • ксилофон від Hape - такий музичний інструмент не залишить байдужим нікого, адже на ньому можна музику творити й в стучалку пограти.

2. Для дітвори від 18 місяців:

 • м'які музичні іграшки для дітей - з ними можна дружити, ходити в садок, разом співати й розповідати казки. А ще добре засипати, обійнявши маленького пухнастого зайчика або улюблених мультиплікаційних героїв звіряток;
 • музичний планшет від Bam Bam - у веселій грі познайомить дитину зі звуками, які видають різні тварини;
 • піаніно «Чарівні клавіші» від Bebelino - у кожному карапузі сидить крихітний музикант, і, звичайно ж, будь-який маленький чоловічок шалено зрадіє музичному інструменту, тим більше що в ньому додатково присутні звучання барабана і тарілки;

3. Для дітей від 2-3 років:

 • Розумна Курочка Умка - з нею легко вчити веселі віршики та пісні;
 • Тамбурін Гусениця Battat;
 • музична скринька «Мишенята» або «Сонечко» Bino.

Всі ці та багато інших музичних іграшок інтернет магазин в короткі терміни доставить вам в будь-яку точку нашої країни.
Найголовніше, щоб улюблена іграшка була не лише яскрава і гучна, вона повинна бути ще і нешкідливою, виконаної з якісних матеріалів. Тому ми продаємо тільки високоякісні іграшки, якими весело і безпечно грати.
Ви можете купити музичні інструменти для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1