Monster High

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Monster High

Monster High

Ляльки серії Monster High вперше побачили світ у 2010 році. Саме тоді американська компанія Mattel випустила перших фешн-ляльок, які відвідують школу, де навчаються діти найстрашніших чудовиськ у світі. В основі створення брендових іграшок лежить історія англійської письменниці Лізі Харрісон, ця історія була використана як основа для створення одного дуже популярного мультфільму. В оповіданні Лізі мова йде про казкову школу, в неї ходять незвичайні школярі, а нащадки різних чудовиськ, таких як графа Дракули, медузи Горгони, містичного примари Опери, вченого Франкенштейна, мумії єгипетського Фараона, перевертнів і багатьох інших. Тепер всі ці школярі представлені у вигляді креативних і дуже красивих ляльок, які заворожують дітей і підкуповують дорослих своїм незвичайним, добрим виглядом.

Ляльки Монстер Хай - іграшки, які неможливо не полюбити

На відміну від інших ляльок, іграшки Monster High всі різні. Кожне чудовисько має не тільки своє індивідуальне обличчя і волосся, а й унікальний тулуб. Тобто одяг з однієї ляльки може просто не підійти іншому персонажу. Дійсно, хіба вийде приміряти водолазний костюм Лагуни Блю на шестируку доньку людини-павука Вайдону Спайдер? А натягнути штани Френкі Штейн на кентавра Авіу Троттер? Так само всі школярки та школярі Школи Монстрів відрізняються по відтінку шкіри, в одних вона зелена, в інших сіра, синя та ін. Саме тому кожен новий герой або героїня незмінно привертає до себе увагу, а колекція Монстер Хай завжди буде дуже цінною і цікавою.

Ляльки-монстри - дуже рухливі. У них легко згинаються кисті рук, коліна, стопи, рухається шия, таким чином, іграшці можна надати будь-яке положення, гра виходить реалістичною і змістовною.

Модниці та модники знають, що іграшки та аксесуари Monster High завжди актуальні

Творці іграшок Монстер Хай завжди стежать за модою. Щорічно компанія Mattel випускає декілька серій ляльок, які виконані в нових образах, одягнені згідно з останніми тенденціями моди . Крім того, бренд Monster High - це не тільки ляльки, а й інші вироби, виконані в певній стилістиці з використанням символіки Школи Монстрів: сумочки, м'які іграшки, брелоки та ін. Також ляльки комплектуються спеціальними аксесуарами, які дозволяють програти деякі сценки з мультфільму і зробити власників ще більш модними. Мати у своєму арсеналі парочку таких стильних дрібничок мріє кожна дівчинка, адже вони говорять про наявність смаку і характеру у своєї власниці.

Бренд Monster High може подобатися або обурювати, проте навряд чи кого-небудь він залишить байдужим. Серії ляльок регулярно отримують нагороди в номінаціях кращих і гірших ляльок, що в будь-якому випадку тільки підвищує інтерес до іграшок Monster High з боку шанувальників різного віку.

Оцінка статті
Голосів: 0