Подарункові сертифікати

Монополія

монополия

Монополія - настільна гра, про яку знають у всьому світі. З'явившись в широкому доступі на початку XX століття, вона швидко завоювала прихильників і шанувальників.
Монополія - це різновид серії ігор економічної спрямованості. Її мета, правильно використовуючи капітал, примножити його, при цьому привівши до банкрутства суперників. Монополія підійде для двох і більше учасників. Кожен з них по черзі повинен кинути кістки й здійснити належну кількість кроків. При цьому якщо він опинився на вільному полі - може забрати його в свої активи, а от якщо це поле вже було зайнято - зобов'язаний заплатити за втручання за встановленими тарифами. Також на певних ділянках гравець може отримати завдання. Наприклад, Монополія з банківськими картками, залежно від завдання може, як принести Вам прибуток, так і забрати частину Ваших коштів.
Економічні настільні ігри цікаві і захопливі. Вони дозволяють будь-якій людині розкрити свій потенціал, випробувати себе, спробувати на собі роль мультимільйонера, власника величезної кількості грошових і виробничих активів.

Настільна гра Монополія

Це найпоширеніший варіант економічних ігор. У неї можна грати всією родиною, з друзями або колегами. Гра прекрасно впливає на логічне мислення і зорове сприйняття. Вчинення різних дій стимулює вміння швидко приймати рішення і робити вибір. До того ж, все це дуже захопливе. Монополія для дітей відрізняється різноманітністю сюжетів і поставлених завдань. За складністю вона простіше, ніж варіанти для дорослих і легша для сприйняття. Для того, щоб дітям було цікаво грати, виробники використовують знайомі картинки й теми. У магазинах Ви зможете знайти різні модифікації, здатні здивувати та порадувати вашу дитину. Наприклад, футбольна або піратська монополія, монополія луна парк або ферма, тачки, Маша і ведмідь та багато іншого. Така різноманітність дозволяє вибрати той варіант, який буде до душі кожній дитині, незалежно від її захоплень.
Існує такий різновид як монополія угода. У такому варіанті потрібно вдало здійснити фінансові операції, отримавши при цьому всі види власності, наявні в грі.

Дорожня Монополія

Монополія, яку можна використовувати в дорозі - прекрасний варіант цікавого проведення часу в подорожах і поїздках. Зазвичай поїздка з дитиною дуже складна, адже дитину потрібно також чимось розважати. Дорожня монополія допоможе Вам у цьому. Вона більш компактна, ніж настільна та ідеально пристосована для гри в автомобілі.
Купити гру Монополія Ви можете в нашому інтернет магазині. В асортименті можна знайти різні варіанти - настільна, дорожня, Монополія Hasbro, моделі з казковими й мультиплікаційними сюжетами, різні за наповненням і розмірами. Монополія, ціна якої не завищена, стане прекрасною покупкою.
Ви можете купити гру Монополія з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1