Молоковідсмоктувачі

Знайдено 14 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Молоковідсмоктувачі

молокоотсос

Всі батьки розуміють, як важливо годувати малюка материнським молоком, щоб забезпечити міцне здоров'я, правильний ріст і повноцінний розвиток. Але існує ряд причин по яких жінка не може годувати дитину грудьми в певний момент часу. Це може бути від'їзд, під час якого з крихіткою залишається тато, або ж матусі доводиться приймати ліки. У цих та деяких інших випадках просто необхідно зціджувати молоко. Відмінним вибором для швидкого та ефективного проведення цієї процедури є рішення купити молоковідсос.

Як вибрати молоковідсос?

У більшості випадків зціджуване молоко призначене для подальшого зберігання та вигодовування немовляти. У деяких ситуаціях молоко матері небажано давати дитині протягом певного періоду. Щоб не втратити лактацію і мати можливість надалі годувати дитину природним способом матуся повинна регулярно зціджувати молоко. Цей процес сигналізує організму матері про те, що крихітка все ще має потребу в харчуванні та підтримує вироблення рідини.
Принцип дії всіх пристроїв однаковий, але розрізняють декілька їх типів:

  • механічні:
  • електричні;
  • ручні.

Величезною популярністю серед споживачів користується електричний молоковідсос. Модель дуже зручна у використанні і неодмінно сподобається цінителям сучасних технологій. Попри це не поступається і механічний молоковідсос. Цей варіант бюджетний, вимагає незначних додаткових зусиль з боку користувача, але не заподіює ніяких проблем щодо складних маніпуляцій. Сучасні моделі дбайливо ставляться до сосок жінки, імітуючи смоктальний процес.
Найбільш складним в плані використання є ручний молоковідсос. Для успішного зціджування необхідна вправність. При частому використанні можуть втомлюватися кисті рук, однак звикнувши до такого агрегату, жінки часто не хочуть змінювати пристосування на яке-небудь інше.

На що звернути увагу при покупці?

Враховуйте наявність тієї кількості часу, яким ви володієте. Якщо вам не важливо, скільки хвилин буде займати процедура, сміливо зупиняйтеся на механічних або ручних моделях. Якщо ж хочеться заощадити час - електронний молоковідсос саме те. Цей варіант підійде для регулярного зціджування в домашніх умовах. Але якщо ви часто перебуваєте в дорозі, краще придбати ще одне пристосування ручного типу, адже воно не залежить від джерела енергії.
Інтернет-магазин Papuas.ua надає на ваш вибір хороші молоковідсоси, ціна на продукцію оптимально співвідноситься з якістю. Деталізований каталог і професійна підтримка менеджера допоможуть вибрати саме той варіант, який необхідний конкретно вам. Ми працюємо тільки з тими виробниками, в яких впевнені, адже не менше дбайливих батьків переживаємо про безпеку та надійність продукції.
Ви можете купити електричний молоковідсос з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1