Мольберти та дошки

Знайдено 75 товарів
Таблиця Список
Показано 32/75 товарів

Подарункові сертифікати

Мольберти та дошки

мольберты

Багато дітей з ранніх років проявляють любов до малювання. Чим більше часу проходить, тим активніше цей інтерес стає. Для більшості батьків таке захоплення свого чада обертається обмальованими шпалерами або зіпсованими меблями. Щоб запобігти цим не зовсім приємним наслідкам, варто всього лише купити мольберт для малювання.
Навіть якщо малюк ще не має сформованого кола захоплень, спробуйте залучити його до творчості. Це дуже цікаве і корисне заняття. Дитячий мольберт, двосторонній або односторонній, стане відмінним подарунком до свята і прослужить багато років. Такий презент надасть можливість самовираження, дозволить розвинути фантазію малюка і стане відмінним фундаментом для перших кроків у процесі пізнання.

Чому необхідно придбати мольберт для дітей?

Всі батьки намагаються надати дитині можливість випробувати якомога більше занять. При виборі варто звертати увагу не тільки на захопливість. Ігрова діяльність має бути корисною, розвивати моторику, фантазію, мислення, вміння висловлювати свої думки, в тому числі за допомогою творчості.
Настає такий момент, коли рідні починають мізкувати, придумуючи нове заняття маленькому непосиді. Для тих, хто перебуває в пошуку, відмінним варіантом стане рішення придбати дерев'яний мольберт.
Переваги:

  • розвиток фантазії;
  • нові можливості для творчості;
  • легкість перестановки;
  • захопливість заняття.

Кожна людина проходить етап розвитку, коли малювання стає основним способом вираження думок через образ. Якщо навіть малюнок не зовсім зрозумілий вам, маляті він здається майже ідеальним, тому не забувайте хвалити ваших діточок.
Для хлопців більш дорослих дошка-мольберт може стати найбільш очікуваним презентом на день народження або інше свято. Такий інвентар набагато зручніше для малювання, ніж звичайний папір, а якщо дитя проводить багато часу за цією справою, то цілий день може пройти непомітно. Але коли ви хочете залишити шедевр дитини для сімейного альбому, краще все-таки купувати дерев'яну модель з можливістю малювання на папері.

Як вибрати?

Щоб зробити дитинство щасливим і безтурботним, батьки прагнуть забезпечити його цікавими іграшками й придумати якомога більше цікавих занять. Одним з них і є малювання.
«Правильний» мольберт повинен бути виготовлений з екологічно безпечних матеріалів, найкраще - дерева. Висота виробу підбирається під конкретну дитину і може з часом регулюватися.
Якщо ви вирішили придбати інвентар для маленьких художників, можна відправитися в магазин або супермаркет. Але будьте готові, що асортимент товару в цих закладах небагатий, тому вибирати практично нема з чого.
Місцем, де можна купити якісні товари для дитячої творчості є інтернет-магазин Papuas.ua. Тут є моделі від перевірених виробників для хлопців всіх вікових категорій. Ви маєте можливість підібрати продукцію потрібної висоти й з матеріалу, який є якісним і безпечним. Ми допоможемо придбати відмінний подарунок для улюбленої дитини, зокрема мольберт, ціна якого більш ніж оптимальна.
Дитяча творчість - дуже важливий фактор у розвитку дитини. Заохочуючи інтерес крихти до малювання або ліплення, ми забезпечуємо формування всебічно розвиненої та повноцінної особистості.
Ви можете купити мольберт для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1