Мія і я

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Мія і я

Мія і я

Ляльки серії "Мія і я" - іграшки, які виконані за мотивами однойменного мультфільму. Завдяки таким копіям мультяшних прототипів дитині буде легше втілити в дійсність фантастичну казку, яка поки існує тільки на телеекрані.

Іграшки "Мія і я" - пропуск в дуже красиву вигадану історію

Напевно, кожен з нас в дитинстві мріяв потрапити у світ, де живуть казкові феї, грізні дракони, величні єдинороги, а чудеса завжди збуваються. А ось головній героїні мультфільму Міє пощастило,вона  потрапила в справжню казку.
Особливо корисною ця історія буде для скромних, трохи сором’язливих дівчаток. Адже саме такою і була Мія в звичайному житті, але все змінилося, коли у неї в руках опинився магічний браслет. Цей браслет є своєрідним пропуском в казкову країну, де сіра мишка перетворюється на справжню фею, від якої залежить доля цілої держави під назвою Центопія. Таким чином, глядачка побачить, що в один момент її життя зможе круто змінитися, а значить, потрібно бути більш цілеспрямованою, впевненою в собі і не звертати ніякої уваги на кривдників.
Але особливий захват у дівчинки викличе подарунок, який допоможе їй стати ближче до мультфільму "Мія і я" - браслет, мініатюрна лялечка або плюшева конячка-єдиноріг. Це не просто іграшки, адже вони символізують казковий світ, в якому у простої дівчинки з'являються крила.

Чому навчать іграшки "Мія і я"

Вироби з даної серії радують своїм приємним зовнішнім виглядом і розташовують до себе з першого погляду. Плюшева іграшка Єдиноріг гарантовано сподобається будь-якій дівчинці, з ним можна спати, обніматися в хвилини смутку, просто ділитися неприємностями, коли поруч немає вірних подруг. Мила конячка стане відмінною прикрасою будь-якої дитячої, наповнить кімнату затишком і теплом.
Чарівна Мія чудово доповнить колекцію ляльок, яка є у кожної дівчинки. У цієї ляльки довге, густе волосся, тендітна фігура, надзвичайно добре, симпатичне обличчя, про таку зовнішність мріє кожна дівчинка. Напевно Мія внесе гармонію в життя своєї маленької господині, допоможе позбавитися від маси дитячих і підліткових комплексів.
Іграшки "Мія і я" допоможуть повірити в те, що добро завжди перемагає зло, а головне в реальному житті - це справедливість. Навіть сама звичайна дитина може бути для когось значущею, а значить, всіх дітей і людей в цілому потрібно поважати і цінувати.
Колись кожне малятко виросте, стане дорослою і перестане вірити в чудеса. Але вона завжди буде зберігати в своїй пам'яті світлі спогади про дитинство, коли казка оживала, а чарівні істоти ставали реальніше, ближче, і неважливо, що це відбувалося тільки у фантазіях.

Оцінка статті
Голосів: 0