М'які іграшки

Знайдено 368 товарів
Таблиця Список
Показано 32/368 товарів

Подарункові сертифікати

М'які іграшки

мягкие игрушки

Скільки емоцій і захоплення відчувають діти, коли проходять в магазині повз полички, де продаються м'які іграшки! Ці милі пухнасті створіння викликають посмішку і приємні спогади про дитинство і у дорослих. Адже напевно у кожного з нас в маленькому віці був улюблений зайчик, ведмежа або песик, з яким ми спали, їли і грали.
Хоча технологічний прогрес пішов далеко вперед і дорослими створена велика різноманітність ігор та іграшок для дітей, м'яка іграшка залишається улюбленою розвагою для них і сьогодні.

Значення м'якої іграшки для розвитку дитини

Вченими доведено, що фактура матеріалу іграшки дуже впливає на виховання дитини. Пухнасті і м'які вироби стимулюють гру, позитивно впливають на моральне й емоційне виховання малюка. Він вчиться бути доброзичливим і турботливим. Якщо ви підберете для дитини відповідну компанію звіряток, він придумує сюжет, говорить за своїх маленьких героїв, згадуючи прочитані вами казки. У дитини розвивається пам'ять, мова і фантазія. Такі ігри можна починати з 2-3 років.
Замовляючи в інтернеті м'які іграшки, Київ це або інше місто України, звертайте увагу на їх якість. Пам'ятайте, іграшки виконують розвиваючу роль за умови, що вони схожі на своїх живих аналогів - кішечок, собачок, ведмедиків, зайчиків та ін. Дитина отримує від вас інформацію, що такий звір їсть, які його звички, які звуки він видає.
Можна купити м'яку іграшку дитині на подарунок - на день народження, Новий рік, інше свято. Він буде безмежно радий такому презенту і, звичайно ж, полюбить усміхнене, миле, м'яке і тепле створіння з добрими очима і симпатичною мордочкою.

На що звернути увагу при купівлі м'якої іграшки

Для гри дитини найбільше підійдуть іграшки середнього розміру - приблизно 10-40 см. Йому буде зручно носити їх з собою на прогулянку або в дитячий сад, грати з ними вдома. Велика плюшева іграшка буде служити малюкові кріслом або подушкою, маленька допоможе під час рольової гри.
Відвідайте інтернет магазин м'яких іграшок разом з вашим сином або донькою. Нехай вони самі зроблять вибір відповідного для них товару. Для виробництва іграшок використовуються тільки якісні матеріали. Готові вироби обов'язково мають сертифікат якості, вони відповідають санітарним вимогам і нормам. Купуючи м'яку іграшку для свого малятка, уважно розгляньте її фото в каталозі, прочитайте характеристики товару, ознайомтеся з його складом. Оглядаючи іграшку упевніться, що всі шви виконані без вад, деталі пришиті міцно і вони не відірвуться. На всі м'які іграшки ціна вказана в каталозі, вона залежить від якості та розміру товару, а також від виробника. За м'якими іграшками потрібен постійний догляд, при необхідності їх треба чистити від пилу і прати.
Дуже якісні та доступні за ціною м'які іграшки Україна пропонує на сайті papuas.ua. У продажу є балакучі і співаючі плюшеві іграшки, можна купити незвичайних тваринок і казкових персонажів: динозаврів, дракончиків, інопланетян і ін.
Ви можете купити м'які іграшки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1