Подарункові сертифікати

М'ячі

мячи

Дитячі м'ячики - улюблена і всім відома іграшка. Вже багато десятиліть м'ячик є незмінним супутником дітвори різного віку. Їм з однаковим задоволенням грають і зовсім малюки й доросліші дітки, та що приховувати навіть підлітки та дорослі люблять ігри з м'ячем. У магазинах дитячих товарів Ви зможете придбати дитячі м'ячики різних розмірів і кольорів. Якщо говорити про матеріали, то найчастіше можна зустріти гумові м'ячики, моделі з пластику і м'яких полімерних і текстильних матеріалів. Перед тим, як купити м'яч потрібно зіставити вік та інтереси дитини, а після цього віддати перевагу конкретної іграшці.

Для найменших

М'ячики для дітей стають цікаві з самого раннього віку. Як тільки у малюка з'являється хапальний рефлекс, він вже може грати. М'який текстильний м'яч або брязкальце з м'ячиком стануть прекрасним варіантом. Підростаючи, дитина навчиться брати його, кидати, виконувати з ним нескладні дії. М'ячик маленький - відмінна річ для розвитку моторики й дрібних рухів. Залежно від того, з якого матеріалу він виконаний, м'яч зможе удосконалювати різні навички. М'який - навчить стискати й розтискати, пластиковий - тренує спритність, гумовий - точність і амортизацію рухів. У будь-якому випадку, гра з м'ячем піде Вашому малюкові тільки на користь.

Розвивальні м'ячики

Іграшка м'ячик крім розважальної функції, може включати в себе ще й навчальний аспект. В даний час виробники дитячих товарів приділяють велику увагу багатофункціональності. Тому і м'ячики з кожним роком удосконалюються і наповнюються новими ідеями для розвитку Вашого малюка. Займаючись з м'ячем, можна вивчати кольори, рахунок і алфавіт. Розвивальний м'ячик допоможе навчитися грати в ігри на спритність і логіку. Наприклад, розподіляти всередині м'яча дрібні кульки по спеціально відведених місць чи розділяти їх за розмірами. Популярні так звані м'ячики-лабіринти, в основі яких переплетені між собою тонкі трубки по яких перекочуються дрібні деталі. Відмінним вибором стане м'ячик, виготовлений з декількох матеріалів, що відрізняються за кольором, текстурі, розмірами. Такий дозволяє розвивати дотик і розпізнавання. Дітям дуже подобаються музичні варіанти. У них крім функцій безпосередньо м'яча, ще є деталі, при взаємодії з якими іграшка починає відтворювати мелодії.
Для доросліших діток можна придбати ігрові набори, засновані на діях з м'ячиком. Це всілякі ігри на влучність, точність і спритність. Використовувати їх можна по-різному. Попросити малюка закинути м'яч в отвір певного кольору або розміру, позмагатися, хто більшу кількість разів улучить у ціль і так далі.
Варіантів ігор з м'ячиком - безліч. Всі вони неодмінно сподобаються Вашій дитині, адже це весело, цікаво і пізнавально.
Ви можете купити дитячі м'ячі з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2