Методики раннього розвитку

Знайдено 402 товари
Таблиця Список
Показано 32/402 товарів

Подарункові сертифікати

Методики раннього розвитку

методики раннего развития

Дитина народжується з певними здібностями, «не талановитих дітей не буває» - так вважають вчені-педагоги. Щоб розкрити вроджені задатки малюка, недостатньо його тільки годувати і доглядати за ним. Батькам і педагогам слід звернути увагу на ранній розвиток у дітей, адже до 3 років вони отримують колосальний багаж знань, якщо ви упустите цей благодатний час, то надолужити його буде непросто.
Багато педагогів і лікарів стверджують: потрібно вчити дитину, граючи, з самого народження - ненав'язливо і емоційно. Серед таких педагогів-новаторів добре відомі в нашій країні Микола Зайцев, Гленн Доман, Марія Монтессорі, Борис і Олена Нікітіни, багато інших. На нашому сайті батьки можуть познайомитися з кожною з методик навчання, вибрати найоптимальнішу для себе і для дитини.

Читаємо з народження з методикою Зайцева

Завоювала популярність серед батьків методика Зайцева, зокрема, його Кубики для читання. Він створив 25 навчальних програм, пропонує в ігровій формі вчити малюків з раннього віку читанню, каліграфії, російської мови, математики, іноземної мови. Відповідно до його методики, найпростіша частинка мови - склад, а не буква, це головний принцип навчання читання. У комплект посібника входять 61 кубик, розвиваючі іграшки, таблиці складів і арифметичних дій, поспівки на диску. Така гра-посібник дозволить навчити читати дитину в півтора-два роки всього за 4-5 занять. При цьому у неї формується вроджена грамотність. До кубиках Зайцева також додається методика навчання читанню новонароджених. У продажу є рахункові палички Зайцева - відмінний помічник при навчанні дітей рахунку, гра «Піфагор» для юних математиків - множення і віднімання, ділення та ін.

Картинки і слова - основа навчання малюків

Більше 60 років тому була впроваджена в життя методика Гленна Домана - американського лікаря-фізіотерапевта. Щоб грати з дитиною, треба купити базовий комплект з картками, наприклад, «Світ на долоньці». До його складу входять картки, об'єднані однією тематикою: «загадки природи», «дивовижні тварини», «що росте в саду», «що придумав чоловік» і ін. На кожній картці написано слово, що відповідає зображенню. Заняття можна проводити з дітками 3-6 місяців і навіть з новонародженими, обов'язкова умова - їх гарний настрій. Заняття тривають до 15 секунд - дитині просто потрібно показати картинку і назвати зображений на ній предмет. Так малюк знайомиться з безліччю предметів, квітами, вчиться читати слово цілком, засвоює рахунок, пізнає ази іноземної мови. За час дії методики Домана більше 10 дітей, які навчаються за нею, стали володарями Нобелівської премії.

Навчіть дитину вчитися самостійно!

Щоб розвивати у дітей бажання самонавчатися, прагнення до самореалізації, застосовується методика Монтессорі. Італійським педагогом і лікарем розроблена ціла серія розвиваючих іграшок та ігор. Ґрунтується навчання на трьох складових: дитина, вчитель і довкілля. Іграшки, які пропонує Монтессорі для дітей, виконані тільки з натуральних матеріалів - картону, дерева, паперу. Це логістичні пірамідки, рамки-вкладиші, що допомагають знайомству з навколишнім світом, різні лабіринти, інші дидактичні іграшки. Завдяки їм, у дітей розвивається дрібна моторика рук, вони вчаться малювати, самостійно одягатися. Така методика сприяє розвитку музичних і художніх здібностей дітей, їх фантазії. У продажу нашого магазину є іграшки «Об'ємна геометрія», рамки-вкладиші «Домашні тварини» і «Дикі тварини», «Фрукти на дереві», пазли та інші.

Розвиваючі ігри: зробимо навчання цікавим

Систему розвиваючих ігор придумали для своїх сімох дітей педагоги Нікітіни. Сподобалася така методика Нікітіна та іншим батькам. Для занять застосовуються нетрадиційні ігри та іграшки, серед них: «Дроби», «Склади квадрат», «Склади візерунок», «Унікуб». До стандартних ігор можна придумувати нові завдання, тим самим розширюючи їх варіації, підлаштовуючи навчання під рівень розвитку дітей. Ігри дозволяють знайомитися з геометричними тілами, з'єднувати частини предметів в ціле і навпаки - дробити ціле на частини. Дитина отримує завдання в різній формі: у вигляді креслення, плоского малюнка, моделі, усній або письмовій інструкції. Завдання зовсім різні, починаючи від простих - для дітей 2-3 років, до складних, які важко вирішити навіть дорослому. Пропонується багато варіантів головоломок, вони розвивають логічне та образне мислення, а ранній розвиток гри - прекрасний стимул для подальшого навчання в школі.

Плюси раннього розвитку

Застосовуйте в навчанні дітей розвиваючі іграшки, вони дають масу зорових, тактильних, нюхових, слухових відчуттів. Батьки самі здивуються, як малюки з їх допомогою швидко розвиваються, вони вражають дорослих своєю пам'яттю, розумом, фантазією, творчими здібностями.
Розвиток дитини змалку не означає позбавлення його дитинства. Навчання малюків - це гра, казка, захоплююча подорож. У нашому магазині дитячих товарів є велика кількість розвиваючих «розумних» ігор, дидактичних іграшок, барвистих книг. Використовуючи їх, дитина без особливих зусиль сприймає цікаву для себе інформацію. Повірте, таким діткам набагато легше вчитися в школі, схоплювати на льоту всі шкільні програми і досягати значних успіхів у різних сферах життя.
Ви можете купити методики раннього розвитку з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1