Металеві конструктори

Знайдено 19 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Металеві конструктори

метконстр

Дитячі залізні конструктори вже давно стали класичними іграми, які завжди користувалися величезною популярністю у маленьких механіків. Вони складаються з металевих компонентів, які з'єднуються між собою за допомогою болтів і гвинтиків. У комплекті йдуть додаткові елементи, такі як колеса, вітрила, а також необхідні викрутки та ключі. Тому юний технік зможе повною мірою відчути себе таким же серйозним і спритним, як тато, у якого є багато різних інструментів.

Підбираємо конструктор металевий за віком

Кожен виробник на упаковці своєї продукції вказує вік, з якого можна грати з даним конструктором. Бажано дотримуватися даних рекомендацій. Як правило, вже шестирічній дитині можна купити залізний конструктор самої простенької моделі. Для початку вибирають нескладні конструкції: літачки, машинки, кораблики, а для старшого віку (наприклад, з 8 років або навіть з 14) краще придбати більш хитромудрі головоломки з великою кількістю різних елементів, які зможуть захопити техніка в процес гри, і змусять його пишатися отриманим результатом.
Всі деталі в конструкторах ретельно відшліфовані й не мають гострих граней, тому ризик поранення практично виключений. Однак зовсім маленькі діти звикли пхати до рота все, що потрапляє в руки, тому краще не давати їм грати металевими виробами.

Який вибрати залізний конструктор

Сучасні виробники пропонують величезний вибір різних металевих конструкторів. Одні дозволяють скласти своїми руками чудові тривимірні моделі будинків і будов, в інших кінцевим результатом конструкторської роботи стане цікава іграшка (вертолітник, машина, велосипед та ін.), якою можна буде ще довго грати. Тому, щоб придбати конструктор, який обов'язково сподобається його юному власнику, потрібно врахувати інтереси й переваги одержувача подарунка. Може, ваш син мріє стати великим архітектором? А можливо, він усією душею бажає стати пілотом? Чи все-таки його більше цікавлять машини? Від того, наскільки точно ви вгадаєте ці фантазії, залежить кількість захвату і захоплення в очах хлопчика під час отримання презенту.
Добре, якщо металевий конструктор для дітей можна використовувати не тільки для створення конкретної іграшки, а й скласти з його деталей свою авторську модель.
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина творчо розвивався, ставала більш уважною і старанною, їй просто необхідний дитячий металевий конструктор, ціна на який цілком виправдовується його функціональністю. Така іграшка може стати основою для формування у дитини перших навичок роботи з інструментами, перших успіхів в конструкторській справі. Хто знає, може саме залізний конструктор надихне хлопчика на нові досягнення.
Ви можете купити дитячі залізні конструктори з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0