Мечі, ножі, обладунки

Знайдено 28 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Мечі, ножі, обладунки

меч


Маленькі діти люблять фантазувати. У своїй уяві вони часто переміщаються в далекі часи, коли в лісах жили розбійники, а на водних просторах наводили страх зухвалі та безстрашні морські пірати. Але завдяки відважним лицарям добро завжди перемагало зло, бо вони могли захистити й свій будинок, і свою Батьківщину від посягання чужинців.

Дитячі мечі та ножі - необхідність для кожного героя

А який же пірат або лицар без холодної зброї? Для хлопчиків, які уявляють себе такими героями, необхідно придбати спеціальне іграшкове спорядження. Лицарські дитячі обладунки, іграшковий меч і дитячий щит обов'язково сподобаються воїну, а ось одноокому пірату для солідності потрібен іграшковий ніж, завдяки якому він буде почувати себе впевнено і незалежно.
Ваша дитина любить фільм про мушкетерів? А може, він здатний цілими днями переглядати мультик про черепашок-ніндзя? Тоді він буде в захваті, коли ви вручите йому гарний меч для дітей і незвичайний щит. Адже тепер він буде вступати в битву з ворогами на рівних і перестане боятися, що його можуть перемогти в нечесному бою.
Звичайно, у протистоянні з героями фантастичних мультфільмів навряд чи допоможуть звичайні дитячі ножі або мечі, в цьому випадку потрібна особлива зброя. Добре, що зараз таке можна вільно придбати, тому дитячий лазерний меч Джедая може стати частиною його озброєння. З таким засобом боротьби зіркові битви обіцяють бути по-справжньому дивовижними!

Заходи безпеки під час гри з дитячою холодною зброєю

Під час виготовлення іграшкової зброї враховуються всі особливості забав маленьких дітей. Однак у кожному разі залишається ризик травмування, нанесення шкоди й самому собі, і оточуючим людям, тваринам. Тому, купуючи своєму хлопчикові кинджал або меч, не забувайте про деякі нюанси.
По-перше, не варто купувати зброю, призначену для дорослої дитини, маляті. Він може несвідомо чи в силу своєї непоказності їм вдаритися, вколотися та ін. Якщо вже так хочеться порадувати 2-3-річного хлопчика, купіть йому м'яку іграшку у вигляді меча або булави, такий презент викличе у нього не менше емоцій, ніж найреалістичніший ніж.
Обов'язково потрібно провести інструктаж з поводження зі зброєю, а ще краще, перший час пограти з дитиною разом, щоб вона зрозуміла, як необхідно поводитися з подібними іграшками.
Дорослі повинні завжди спостерігати за дітьми, які розважаються мечами та ножами. Хлопці в ранньому віці дуже емоційні, а значить, небезпечна ситуація може виникнути за лічені хвилини.
Дитяче озброєння - важлива складова цікавої гри, не дарма хлопчаки так часто просять своїх батьків придбати чергову зброю. Порадуйте своє чадо якісною й красивою іграшкою, і його дозвілля наповниться яскравими емоціями та враженнями.
Ви можете купити іграшковий ніж з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2