Подарункові сертифікати

Maxi-Cosi

Maxi-Cosi

Багато батьків стикаються з питанням гарантування безпеки дитини в поїздці на машині, будь то шлях в садок або тривала подорож. Оптимальним варіантом є використання автомобільного крісла. Однак попри велику кількість виробників підібрати надійний бренд складно. Однією з торгових марок, яка займається виробництвом продукції такого типу, що зуміла довести мільйонам споживача з усіх куточків світу бездоганну якість, захищеність, ергономічність виробів є Maxi-Cosi.

Історія

Сьогодні продукцію бренду активно купують більш ніж в 50 країнах світу. У різних точках планети розташовані три головні офіси компанії - Німеччина, Нідерланди, Великобританія.
Історія становлення і розвитку бренду зі світовим ім'ям розпочалася в 1984 році. Він став знаковим для всіх європейців, адже саме тоді вони вперше познайомилися з автокріслом для дитини, хоча концепція виробу була вже не новою. В Америці автокрісла не тільки виготовлялися, але і мали попит, популярність.
Голландець Ван дер Лінден з невеликого містечка Хелмонд в цей час був власником магазину для малюків. Він, побачивши нове пристосування, твердо вирішив представити товар на суд європейців і незабаром випустив перший примірник, реакція на який перевершила всі очікування. Це був перший продукт під ім'ям бренду Maxi-Cosi.
Кінець двадцятого століття відрізняється досить скромним інструментарієм для забезпечення безпеки й водія, і пасажира, особливо якщо це маленький непосида. У той час ще не винайшли подушки та ремені безпеки, переднє крісло автомобіля викликало найбільші побоювання. Всупереч цьому використання продукції компанії Maxi-Cosi передбачало поїздку дітей на цьому пасажирському місці. Неймовірним нововведенням стала система установки проти напрямку руху. Вікова категорія дитини коливалася від народження і до дев'яти місяців, що також було зовсім незвичним для оброслих стереотипами європейців.
Після запаморочливого успіху автокрісла для малюків керівництво компанії прийняло рішення розширити асортимент своєї продукції. На цей раз увагу виробника привернули дитячі коляски. Вірніше, під коляскою малося на увазі встановлення автокрісла на спеціальну станину Maxi-Taxi. Цей хід повинен був мінімізувати клопоти батьків і зробити загальне проведення часу подвійно приємним і комфортним. Ефект був досягнутий. Перша повноцінна коляска розроблена в 2007 році під ім'ям Mura. Продукт виручив багатьох матусь і подарував тисячам дітей радість комфортного пізнання світу.
Святкування ювілею компанії в 2009 році ознаменувалося випуском цілої родини автокрісел, яка передбачає дві вагові категорії й надійну, безпечну базу Isofix. Сьогодні продукція бренду здатна забезпечити спокій батьків багатьох дітей від 3 і аж до 12 років.

 

Особливості продукції

Торгова марка Maxi-Cosi зарекомендувала себе як надійного представника даної ніші товарів. Філософія бренду збігається з бажаннями батьків:

  • забезпечення максимальної безпеки дитини в критичних ситуаціях на дорозі;
  • комфортність для малюка навіть під час тривалої поїздки;
  • легкий доступ до дитини, зручність і швидкість фіксації малюка в кріслі і його звільнення;
  • надійність кріплень, ергономічність та відповідність сидіння анатомічним особливостям маленького пасажира.

Багато батьків віддають перевагу саме Maxi-Cosi, пересаджуючи молодших дітей у перевірене пристосування.

Оцінка статті
Голосів: 0