Машинки на радіоуправлінні

Знайдено 275 товарів
Таблиця Список
Показано 32/275 товарів

Подарункові сертифікати

Машинки на радіоуправлінні

ру маш

Яскравий і насичений світ захоплень хлопчика ніяк не обійдеться без іграшкових транспортних засобів різного плану. Особливо люблять хлопчини радіокеровані машинки, купити таку іграшку зовсім не складно, сьогодні в інтернет магазинах досить широкий вибір товарів.

Радіокерований сюрприз для дитини

Для малюків 2-3 років підійдуть найпростіші іграшки, з мінімальною кількістю функцій. Ви не можете собі уявити, яка радість охопить синочка, коли його легковик або вантажівка поїдуть від натискання пульта! Багато батьків бажають придбати на подарунок дітям машинки на радіоуправлінні, Київ пропонує безліч варіантів для покупки. У продажу є моделі, які використовуються тільки в приміщенні, а є - для ігор на вулиці. Спільна прогулянка батьків і сина з таким автомобілем зблизить вашу родину.
Сучасні машинки на пульті управління різних марок входять в десятку найбільш купованих іграшок для дітей, вони дуже схожі на справжні «дорослі» машини! Для тих дітей, які мають досвід гри з такими іграшками, можна купити складні варіанти - моделі, здатні виконати різні трюки - перевороти, несподівані розвороти та ін. І для дівчаток можна підібрати цікавий варіант машинки. Адже пані у нас також люблять їздити на «крутих тачках».

Вибираємо модель автомобіля з сучасним пультом управління

З маленького віку хлопчики знають всі моделі автомобілів, тому перед тим, як машинки на управлінні купити для свого сина, запитайте у нього: яка модель йому цікава? Одні із задоволенням будуть грати з швидкісними моделями, інші - з позашляховиками, треті бажають мати шикарний «Мерседес». Такі ігри корисні для дітей, вони сприяють ознайомленню з професією водія, з правилами дорожнього руху, вчать контролювати швидкість, розвивають швидку реакцію.
Діляться іграшкові машини на управлінні на кілька видів і типів за такими ознаками: по укомплектованості; за типом двигуна; за своїм призначенням. На сторінках каталогу можна ознайомитися з асортиментом радіокерованих моделей і вибрати відповідну.
За укомплектованістю машини на радіокеруванні можна розділити на три види:

  • Іграшка в повній збірці - готова відразу ж після покупки радувати нового власника, треба лише вставити батарейку в пульт, щоб вона їздила;
  • Іграшка в майже зібраному вигляді, щоб грати автомобілем, треба його доповнити деякими деталями, вони додаються до іграшки;
  • Машина в повністю розібраному вигляді - її треба зібрати за допомогою схеми. Це непроста, але дуже захоплююча справа для юних моделістів і конструкторів.

Купуючи радіокерований автомобіль, зверніть увагу на його зовнішній вигляд, ознайомтеся з його характеристиками в каталозі, упевніться, чи підійде він вашій дитині за віком і його навичкам. На весь товар, який продається в інтернет магазині, є сертифікати якості, він безпечний для здоров'я дітей.
Ви можете купити машинки на пульті керування з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 4