Солдатики

Знайдено 97 товарів
Таблиця Список
Показано 32/97 товарів

Подарункові сертифікати

Солдатики

солдатики

Іграшкові солдатики - це не зовсім звичайні іграшки, для дітей це справжні воїни, за допомогою яких можна обіграти найнеймовірніші сюжети битв. Під час гри з фігурками кожен хлопчик отримує можливість відчути себе справжнім полководцем, великим стратегом і тактиком. Солдатики - іграшки, які необхідні кожному хлопчику, все ж таки дуже важливо з дитинства навчитися створювати свою власну історію. Дуже скоро дитина усвідомлює, що тільки завдяки правильному розташуванню своїх воїнів вона зможе вплинути на хід подальших подій, це навчить її у важких ситуаціях приймати самостійні рішення і діяти.

Фігурки солдатиків потрібні всім, хто здатний на подвиг

Хлопчики дуже люблять фільми про справжніх героїв, вони з щирим захопленням спостерігають за подіями кінострічок "Острів скарбів" і "Пірати Карибського моря", не менш цікаві їм розповіді про відважних індіанців і ковбоїв, а також галантних і відважних лицарів. Такі історії не можуть не надихати на нові досягнення. Саме тому міні-фігурки користуються такою великою популярністю серед юних мрійників.
Хороший набір солдатиків для дітей відкриває новий світ, де немає часу нудьгувати. Разом з десятками й навіть сотнями фігурок можна влаштовувати масштабні битви на підлозі, дивані, столі, в повітрі або воді. Все залежить тільки від виду ігрового набору і фантазії вояки. А якщо полководець, який підростає поповнить свою армію військовою технікою, такою як танки, БТР, винищувачі та кораблі, битва буде по-справжньому захопливою.

З кого складатиметься сучасна іграшкова армія

Сучасні виробники пропонують на вибір величезний асортимент різних солдатиків. Фігурки відрізняються між собою як за розміром, спорядженням і національностю, про що можна зрозуміти, подивившись на їх форму і прапори, так і за матеріалом, з якого вони виготовлені. Якщо є бажання можна пластмасові або олов'яні солдатики купити саме ті, які виконані "під старовину", тоді дитина зможе власними очима побачити, якими солдатами грали в дитинстві дідусь і тато. Але не менш популярні зараз реалістичні чоловічки, які більш ретельно опрацьовані та деталізовані: їх кінцівки можуть рухатися внаслідок шарнірів, тому іграшка під час бою може прийняти максимально зручну позицію.
Гра в солдатики навчить маленького стратега багато чому. Наприклад, він зрозуміє, що агресія сама по собі безглузда, а щоб перемогти в бою, потрібно ретельно продумати кожен свій крок. Під час гри він отримає перший досвід організації наступу та управління великим колективом, хто знає, може ці вміння надалі йому дуже знадобляться. А ще, юний генерал навчиться розрізняти добро і зло, причому йому не один раз доведеться здобути перемогу над терористами та іншими агресорами, а цей досвід важко назвати негативним.
Ви можете купити набір солдатиків для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0