Машинки для малюків

Знайдено 240 товарів
Таблиця Список
Показано 32/240 товарів

Подарункові сертифікати

Машинки для малюків

машинки для малышей

Машинки для маленького хлопчика - найулюбленіші іграшки. Це й не дивно, адже так приємно наслідувати татові чи дідусю. Який малюк відмовиться від такого подарунка, навіть якщо вдома навалом вантажівок, машинок для перегонів, самоскидів та іншої техніки.
Ці іграшки захоплюють дітей будь-якого віку, навіть машинки для самих маленьких більш ніж актуальні. Ледве малюк стане на ноги, він вже мріє про власну, хоч і маленьку, машину. Багато дітей, навіть не навчившись ходити, люблять вивчати пристрій автомобіля, таким чином, пізнаючи світ.
Активним карапузам підійдуть різноманітні каталки, оформлені у вигляді забавних звіряток або різних марок автомобілів. Подорожувати на такому агрегаті цікаво і весело.

Як вибирати «правильні» машинки для маленьких дітей?

Перш ніж купувати виріб, потрібно звернути увагу на ряд характеристик. Пам'ятайте, що будь-які іграшки для карапузів, в тому числі й машинки, повинні бути максимально безпечні. Тому важливо, щоб:

  • виріб був виготовлен з хороших матеріалів, це може бути як самий екологічний варіант - дерево, так і якісний пластик, але найкраще купувати м'які моделі;
  • відсутні дрібні деталі, адже їх можна легко відкусити або відламати, а це небезпечно;
  • не було гострих кутів, об які можна поранитися.

Спеціально для найменших виготовляють яскраві великі моделі з великими деталями. Їх вага незначна, тому грати легко і комфортно.
Якщо ви вирішили вибрати багатофункціональну машину із дверцятами та багажником, перевірте міцність моделі. Ніякі запчастини не повинні відвалюватися. Враховуйте ще й те, що малюк може докладати чималих зусиль, щоб відірвати щось «зайве».
Маленьким дітям все цікаво. Їм цікаві всі предмети. Але не варто забувати, що і в цьому віці дитина - вже індивідуальність. Тому враховуйте при виборі його симпатії. Вони можуть вплинути на колір виробу або форму, розмір або функціональність.
Не забувайте і про зовнішні характеристики продукції. Правильно підібраний колір сприятиме розвитку зорового сприйняття. Тактильна чутливість в багатому залежить від якості матеріалів. Крім того, дитина може з раннього віку в процесі гри вивчати форми, відтінки та інші важливі характеристики предметів.

Де купити машинки для малюків?

Придбати їх не складе труднощів. Ця продукція користується великою популярністю, тому вибір таких іграшок в дитячих супермаркетах і спеціалізованих магазинах непоганий. Але всі вони однотипні, та і якість часто не на вищому рівні.
Щоб купити дитині іграшку, яка принесе їй радість, не зашкодить здоров'ю і буде корисною для розвитку, звертайтеся в наш інтернет-магазин Papuas.ua. У каталозі представлений великий асортимент продукції від перевірених виробників, в тому числі й товари для найменших. Ми знаємо, як важливо залишатися батькам поруч з дитиною, тому надаємо можливість здійснювати покупки, не покидаючи своїх будинків.
Ви можете купити машинки для найменших з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1