Машинки

Знайдено 890 товарів
Таблиця Список
Показано 32/890 товарів

Подарункові сертифікати

Машинки

машинки

Пристрасть до автомобілів у представників сильної статі проявляється практично з народження. Навіть найменших заворожують різні моделі автомобільної техніки. Виробники дитячих іграшок постійно вдосконалюють автомобілі, розширюють їх модельний ряд, працюють над розмірами, оформленням і додатковими функціями.
Машинки іграшки вельми різноманітні. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, розміром, матеріалами, з яких виготовлені. Ці іграшки підходять і для малюків, і для дітей старшого віку. Впевнено можна сказати, що як тільки малюк навчиться сидіти, він буде захоплено катати машинки навколо себе. Ну а коли хлопчисько зможе самостійно пересуватися і грати, машинка стане найбільш потрібною і улюбленою іграшкою. Різноманітний і механізм пересування іграшкових авто. На полицях можна знайти звичайні моделі, інерційні, з заводом або ж на пульті управління. Вирішили купити машинки для дітей? Враховуйте вік та інтереси дитини, вибирайте якісні екземпляри - і успіх гарантований.

Найперші машинки

Для малюків відмінно підійдуть пластикові великі машинки з мінімальною кількістю деталей. Гоночні боліди, самоскиди, пікапи, джипи - вибір великий. Головне, щоб вони були барвистими та безпечними. Ще важливо врахувати комфорт - малюкові повинно бути зручно тримати автомобіль в ручках. Варто відзначити, що зараз немає особливих проблем з вибором перших машинок для малюка. Безліч варіантів - маленьких, середніх і великих за розміром авто, виготовлених з пластика, дерева або м'яких полімерних матеріалів. Можна вибрати просту машинку, яку малюк буде катати сам або ж інерційну - для найменших це найбільш прийнятні механізми. Наступним етапом гри стануть машинки для хлопчиків розвивальні.

Машинки спецтехніка

Ця категорія підійде для доросліших діток. Починаючи з 2 років, малюк вже чудово розбирається у видах техніки та спеціальних машинах. Він буде в захваті від самоскидів, підйомних кранів, бетономішалок, сміттєвозів, котків, різних навантажувачів. Величезний інтерес викличуть і поліцейська машина, швидка допомога, пожежна машина, евакуатори та інші спеціалізовані автомобілі. Граючи з цими машинами, дитина зможе пізнавати навколишній світ, вивчати різні сфери діяльності, створювати цілий світ у своїх фантазіях. У цьому ж віці чудово підійдуть машинки з пультом управління.

Машинки-модельки

Варіант для доросліших хлопчаків. Зменшені копії легкових автомобілів із дверцятами викликають непідробний інтерес. Якісний металевий корпус, відповідність всіх дрібних деталей роблять ці модельки дуже схожими на оригінал. Тут звичайні машини, і раритетні, і авто класу люкс.
Обираєте іграшкові машинки? інтернет магазин «Papuas» радий запропонувати гідний асортимент. Якісні дитячі машинки, ціна яких досить демократична, чекають Вас.
Ви можете купити машинки для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2