Манежі

Знайдено 23 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Манежі

манежи

Усім батькам приємно спостерігати, як розвивається їх малюк. Спочатку він вчиться перевертатися, потім потроху повзає, а потім намагається ходити. Ось тут-то і настає час, коли дитину не можна залишити й на хвилину. Виникає нелегке на перший погляд завдання - зробити активну діяльність малюка безпечною, але при цьому звільнити хоч маленьку частину часу матусі на домашні клопоти.
Саме з цією метою були придумані спеціальні пристосування - ігровий манеж і манеж-ліжко. Купити цей предмет не складе труднощів. Крім згаданих варіантів існують ще манежі-ширми та надувні моделі. Вибрати потрібний варіант з великої розмаїтості пропонованої продукції досить складно.

Купуємо ігрові манежі для дітей

Вироби такого типу використовуються для недовгого перебування малюка в ньому. Дитина вчиться самостійності й вдосконалює навички ходіння.
Форма і розмір манежів дуже різноманітні. Слід звертати увагу на габарити квартири, щоб правильно підібрати параметри моделі. Для невеликих приміщень підійдуть компактні кутові вироби. Прямокутні, круглі та багатокутні варіанти призначені для просторих кімнат.
Ви можете зупинитися на сітчастому, дерев'яному або пластиковому пристосуванні. Кожне з них має певні переваги й недоліки. Наприклад, дерев'яний варіант екологічний, міцний і стійкий, але дуже громіздкий і важкий, до того ж, купуючи такий манеж, ціна може вдарити по бюджету сім'ї.
Пластикова модель хороша тим, що має невелику вагу, легка в догляді й придатна для знаходження у дворі. Але погана стійкість і недовговічність знижують популярність цієї продукції.
Великим попитом користуються манежі-сітки. Вони компактні, мобільні та безпечні. Недоліком цього виробу є навантаження на зір дитини та складність у відході.

Манеж-ліжечко для малюків - як не помилитися з покупкою?

Коли розмір житла не дозволяє розташувати в дитячій кімнаті й манеж і ліжечко, можна вдало поєднати ці два необхідних предмети. Якщо вам потрібен манеж-ліжко, купити таке пристосування не складе проблем. Крім того, ви зможете істотно заощадити не тільки простір, але і сімейний бюджет.
Можна вибирати моделі спеціально під конкретні потреби. Деякі пристосування можуть використовуватися з самого народження дитини, оскільки обладнані пеленальним столиком.
При купівлі варто звертати увагу на ряд характеристик:

  • компактність і невелику вагу допоможе без проблем переміщати виріб по квартирі та брати його на виїзд;
  • жорсткий каркас дозволить максимально безпечно і зручно доводити навички стояння і ходіння до досконалості;
  • безпека повинна забезпечуватися м'якими стінками й твердим дном;
  • комплектація зобов'язана повністю задовольняти інтереси малюка і мами - додаткові іграшки, механізм для заколисування, дверцята та інше;
  • легкість догляду.

Не знаєте, де найвигідніше купувати дитячі манежі? Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий асортимент якісної та безпечної дитячої продукції.
Ви можете купити ігрові манежі для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1