Магнітні конструктори

Знайдено 229 товарів
Таблиця Список
Показано 32/229 товарів

Подарункові сертифікати

Магнітні конструктори

 магнитный конструктор

Дитячі магнітні конструктори з'явилися на ринку іграшок порівняно недавно, але вони швидко завоювали велику популярність у дітей будь-якого віку. На відміну від інших конструкторів, в магнітній головоломці повністю відсутні будь-які сполуки, а детальки кріпляться під силою тяжіння, тому складати різні фігурки набагато простіше і цікавіше.

Конструктор на магнітах - гра для дітей будь-якого віку

Магнітні конструктори призначені переважно для діток від трьох років. Але зустрічаються також ігрові набори для однорічних малюків, до їх складу входять великі за розміром блоки з ударостійкого матеріалу. Для найменших  можна підібрати простенькі набори з кубиків або інших фігурок, які малюк буде складати в башточки, паровозики та інші конструкції. А ось дошкільнятам та учням молодших класів буде цікавіше працювати з наборами з великої кількості різних за формою і кольором деталей. З їх допомогою дитина зможе всерйоз зайнятися моделюванням і конструюванням різних за складністю об'єктів, тобто вона зможе втілити свої найсміливіші задуми в реальність, виразити свою індивідуальність.
Завдяки величезному асортименту магнітних конструкторів, кожен може вибрати набір відповідно до потреб конкретної дитини - простий, що складається з декількох прямокутних блоків, чи складний, елементи якого мають нестандартну форму.

Як вибрати магнітний конструктор для дітей відповідно до характера дитини

На магнітний конструктор ціна залежить в основному від кількості деталей. Але якщо у вас творча, тямуща дитина, не варто економити на занадто простому конструкторі, швидше за все, йому грати з ним буде занадто нудно. У гіршому випадку виберіть набір від виробника, конструктори якого можна комбінувати між собою. А ось активному малюкові може бути просто лінь розбиратися з надзвичайно складною конструкцією, тому для нього більше підійде конструктор з 6 - 8 магнітних блоків, за допомогою яких можна будувати різні за формою фігурки.
Для дітей з нестандартним мисленням варто придбати конструктор з вигнутими елементами різної довжини. У той же час дитині з математичним мисленням буде цікавіше складати з прямих ліній різні геометричні фігури, тоді як з дугами він навряд чи зрозуміє, що робити.
Колір також відіграє велику роль. Для малюків краще купити набір з різнокольорових деталей, що зможе привернути увагу маленького конструктора, зробити його гру більш барвистою і цікавою. А ось ерудита шкільного віку різноманітність кольорів може тільки відволікти, тому він буде радий грі з однотонними блоками.
Магнітний конструктор розвиває мислення, логіку, допомагає дитині стати більш посидючою, акуратною. Це кращий спосіб зайняти свого малюка чимось спокійним і дійсно корисним.
Ви можете купити дитячий магнітний конструктор з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1