Подарункові сертифікати

Луки та арбалети

арбалет

Ми вчимо своїх синів бути сміливими, відважними і захищати слабких від несправедливості. А щоб малюк ще краще увійшов у роль Робін Гуда, йому просто необхідний влучний і дуже гарний дитячий лук для стрільби.

З якого приводу можна купити дитячий арбалет

Такий подарунок сподобається дитині в будь-якому випадку. Тому якщо ви хочете знайти яскраву і цікаву іграшку для свого сина чи знайомого хлопчика, купуйте іграшковий арбалет, і ваш ефектний презент ні в якому разі не загубиться серед інших подарунків. День народження, Новий рік або будь-яке інше свято запам'ятаються для нього, як день, коли у нього з'явився апарат для стрільби. А якщо подарувати лук або арбалет на чоловіче свято, хлопчик буде подвійно задоволений, адже його відзначили як справжнього чоловіка і навіть дали йому в руки зброю.
А можна також вручити малюкові дитячий арбалет без будь-якого серйозного приводу. Все-таки дитинство занадто коротке, потрібно провести його весело, а з такою іграшкою розваги будуть більш змістовними. Кожному хороброму воїну потрібен арбалет, лицареві - лук зі стрілами, а з боротьбою проти зомбі і інопланетян відмінно впорається яскравий і незвичайний бластер-арбалет.

Що потрібно знати, щоб іграшковий лук завжди залишався безпечною іграшкою

Звичайно, сучасні виробники подбали, щоб іграшкові луки та арбалети були максимально безпечними і для дитини, яка стріляє, і оточуючих людей. Тому списи, які додаються до пристрою, як правило, виготовляються не гострі, а на присосках. Це абсолютно не заважає даній зброї влучно попадати в ціль, зате забезпечує абсолютний спокій дорослим.
Однак батькам все одно слід поговорити зі своїм чадом, щоб він не стріляв у тварин і людей, і тим більше, не цілився їм в очі.
Підбирати іграшкову зброю потрібно точно за віком. Чим старша дитина, тим швидше він навчиться керувати стрілецьким інструментом. Грати з арбалетами і луками сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Тим більше що виразний дизайн такої зброї привертає до себе увагу маляток, які так люблять все барвисте і незвичайне.
Стрільба з лука в ціль сприяє зміцненню організму дитини, розвитку окоміру маленької людини і його координації рухів. А ще цей вид заняття малюка допоможе відпочити його батькам. По-перше, дитина в цей час буде зайнята прагненням потрапити в мішень, а значить, вона не буде приставати до дорослих, щоб вони з нею пограли, а по друге, стрільба відбуватиметься в повній тиші, на відміну від "військових дій" вироблених з музичними дитячими пістолетами і автоматами. А якщо тато вирішить приєднатися до свого чада, цей час, проведений разом, дуже здружить їх між собою, зробить сім'ю міцнішою.
Ви можете купити дитячий арбалет з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1