Людина-павук

Знайдено 56 товарів
Таблиця Список
Показано 32/56 товарів

Подарункові сертифікати

Людина-павук

Людина-павук

Людина-Павук став кумиром для мільйонів глядачів у всьому світі. Його надздібності не дають відірвати погляд від екрана телевізора, не дивно, що кожна дитина мріє стати схожою на Спайдермена. Добре, що для батьків не складе труднощів знайти набір Людини-Павука, який допоможе малюкові стати трохи ближче до своєї мети володіти суперсилою.

Людина-Павук - фігурки з надприродними можливостями

Хлопчики, яким подобається Людина-павук, просять купити іграшки не тільки тому, що фігурки Спайдермена дуже симпатичні. Річ у тім, що грати з такими незвичайними ляльками дуже цікаво, тому що вони володіють унікальним здібностям. Так, наприклад, можна придбати іграшку, яка за допомогою присосок зможе втриматися на стіні або поверхні шафи або Людину-Павука, який є справжньою рогаткою, тобто він допоможе перемогти ворога. Найбільшою популярністю користуються фігурки, які вміють літати. Причому для польоту малюкові досить просто потягнути за мотузку і тим самим запустити механізм, ніякої мороки з підзарядкою і зміною батарейок не буде.

Дитині подобається здатність супергероя викидати павутину? Тоді купіть йому фігурку, яка вміє стріляти павутиною або нитками павутини. Хлопчик буде в захваті від такого подарунка, адже під час пострілу лялька дуже ефектно і реалістично видає гучний звук. Кожна нова фігурка виконує свої унікальні трюки, так що, зібравши армію Спайдерменів, ви зробите свого хлопчика непереможним перед друзями, які будуть його суперниками в грі.

Набори, які допоможуть дитині перевтілитися в Людину-Павука

Звичайно, грати зі своїм улюбленим героєм дуже цікаво. Але що може бути краще, ніж відчути себе в ролі Людини-Павука? Зі спеціально розробленими ігровими наборами та костюмами це зробити зовсім нескладно, зате після такого перевтілення будь-які перешкоди на шляху маленького актора здадуться дрібними й незначними.

Так, досить одягнути маску Спайдермена, і всі навколо зрозуміють, що з цим персонажем краще не зв'язуватися. Особливо вражає електронна маска зі звуковими ефектами, у якої світяться очі. Носити її зручно, бо легка і компактна маска добре підганяється під розмір голови за допомогою спеціальних ремінців і липучок.

І, звичайно ж, справжньому Людині-Павуку обов'язково знадобиться спеціальна зброя. Надпотужний бластер Спайдермена вражає об'єкти, що знаходяться на відстані до 4 метрів, така зброя одягається разом з рукавичкою на руку дитині і спрацьовує від одного лише натискання на долоньку. Якщо є бажання, то можна придбати іграшку, яка стріляє спеціальними стрілами або павутиною, водою.

Таким чином, бажання хлопчика трохи побути людиною з надприродними здібностями може здійснитися в будь-який момент, і зробити цю мрію реальністю в ваших силах.

Оцінка статті
Голосів: 0