Літаки на радіоуправлінні

Знайдено 40 товарів
Таблиця Список
Показано 32/40 товарів

Подарункові сертифікати

Літаки на радіокеруванні

ру сам

Такі чисто чоловічі професії, як льотчик і космонавт, залучають хлопчаків з раннього дитинства. Вони мріють підкорювати небесні простори і дозволити їм таке заняття можна, купивши радіокерований літак. Дуже легко справляються з такою непересічною технікою не тільки хлопчаки, а й дівчатка. І дорослі татусі також люблять випробовувати ці іграшки під час відпочинку з дітьми.

Захоплюючі ігри з літаками на пульті управління

Малюк зможе самостійно управляти справжнім літальним апаратом! Хоча й не побуває на борту літака, але задоволення від такого польоту отримає справжнісіньке. Дитячі радіокеровані моделі літаків розрізняють за такими ознаками:

  • По комплектації;
  • За розміром корпусу;
  • По радіусу і часу польоту;
  • За часом зарядки;
  • За типом двигуна.

Має літак на радіоуправлінні привабливий зовнішній вигляд, він дуже схожий на оригінал, барвистий і красивий. З дітьми можна не просто запускати літак за допомогою пульта, але і придумувати різні сюжетні ігри, розвиваючи його уяву. Яскраве проведення часу з радісними емоціями забезпечено всій родині. Такі ігри стимулюють пам'ять і увагу, це відмінний тренажер для окоміру, вони виховують вміння тривало концентруватися на предметі, швидко реагувати на ситуацію, координувати рухи.

Радіокеровані літаки для дітей різного віку

Якщо ви плануєте літак на управлінні купити для свого синочка, врахуйте рівень складності моделі. Є такі їх види:

  • Тренувальні - недорогі за ціною, прості в управлінні моделі. Вони забезпечені V-крилом і аеродинамічною системою. Бувають високопланові і низкопланові;
  • Пілотажні - призначені більш досвідченим пілотам. Мають відмінну маневреність, часто для їх виробництва застосовується схема «літаюче крило»;
  • Радіокеровані моделі - копії справжніх літаків. Вони забезпечені робочим шасі, колісними гальмами, механізованими крилами, деякі моделі - з бортовими вогнями;
  • Фан-флаєри - відмінний подарунок любителям вищого пілотажу. Вони механізовані й автоматизовані, система повністю укомплектована.

Іграшки продаються в зібраному і розібраному вигляді. Син сам або з вашою допомогою буде збирати літак на пульті управління, це йому стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Вивчаючи схеми і креслення для складання моделі, у дитини розвивається логіка і мислення. Хлопчик із захопленням буде спостерігати, як літаючі іграшки на управлінні за допомогою пульта і його дій парять в небесах, вибираючи потрібний напрямок, потім роблять посадку. Якщо для гри використовувати два літаки, вона буде ще цікавішою, особливо разом з татом або друзями.
Щоб радіокерований літак купити в Києві чи інших містах України, розгляньте пропозиції в інтернет магазині Papuas.ua. Тут кожна модель ліцензована, міцна і перевірена на практиці. Літаки виготовлені з дерева, пластмаси і пластика, із застосуванням різних додаткових деталей.
Ви можете купити радіокеровані моделі літаків з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2