Лікар Плюшева

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Лікар Плюшева

Лікар Плюшева

Діти завжди з великим задоволенням грають в лікарню. А якщо їм купити ігровий набір Лікар Плюшева, лікування іграшкових пацієнтів і зовсім стане їх улюбленим заняттям на довгий час.

Дотті допоможе втілити в реальність мрію дитини стати справжнім лікарем

Дівчинка на ім'я Дотті на своєму власному прикладі показує, що навіть у маленькому віці багато дорослих бажань можуть виконуватися. Головна героїня мультсеріалу "Лікар Плюшева" завжди хотіла бути схожою на свою маму, яка працює лікарем. І ось, попри те, що їй всього шість років, Дотті лікує своїх іграшкових друзів, які потребують медичної допомоги. Все-таки плюшеві іграшки потребують не меншого догляду, ніж звичайні люди.

Іграшки Лікар Плюшева - це в першу чергу красиві та незвичайно добрі ляльки. З цими персонажами дитина зможе організувати дуже цікавий і веселий прийом у своїй іграшковій поліклініці. Однак не варто забувати, що крім незвичайного персоналу в особі самої Дотті та лікарів Овечки, Дракончика і Бегемотика, медичному центру Вашої дитини обов'язково знадобиться чемоданчик Лікаря Плюшевої, в якому знайдеться все необхідне для огляду і лікування плюшевих пацієнтів.

А ось прийом краще вести в спеціально обладнаному ігровому наметі, там розміститься все обладнання, необхідне для діагностики, і ніхто з дорослих не заважатиме грі. Можна також придбати будиночок, який легко розкладається, і в складеному вигляді вміщається навіть в невелику сумку. Такий намет "Лікар Плюшева" стане вірним супутником своїх маленьких господарів, щоб під час відпочинку на дачі або в гостях у бабусі діти могли продовжувати свою лікарську справу.

Гра з лялькою Дотті - пізнавальне і дуже корисне заняття

Під час гри з ігровими наборами "Лікар Плюшева" дитина може багато чому навчитися: бути організованою, відповідальною, уважною і терплячою до навколишніх людей. А ще, малюк незабаром почне розрізняти основні ознаки деяких захворювань, основні методи їх лікування. Такі знання напевно допоможуть йому в майбутньому краще орієнтуватися в ліках і медичних процедурах.

Добре, якщо дитина буде грати разом зі своїми однолітками, братами, сестрами. Колективні ігри добре зближують друзів, вчать їх знаходити компроміси в спірних ситуаціях. Та й разом набагато веселіше вести прийом і ставити різні діагнози хворим.

Лялька Лікар Плюшева стане відмінним помічником для батьків, які бажають прищепити своєму чаду корисні звички. Дотті дуже уважно ставиться до своєї особистої гігієни, робить щоранку зарядку, правильно харчується, тобто намагається завжди бути здоровою і зберігати бадьорий настрій. Ця поки ще маленька, але така вже розумна дівчинка, може стати відмінним прикладом для наслідування не тільки для дітей, а й для дорослих.

 

Оцінка статті
Голосів: 0