Лікар

Знайдено 25 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Лікар

доктор

Маленькі діти дуже люблять грати в сюжетно-рольові ігри. Вони із задоволенням "приміряють" на себе роль вчителя, водія, кондуктора в трамваї та ін. Але безсумнівним фаворитом серед професій, яким наслідують діти будь-якого віку, є робота лікаря. У лікарню ходять всі, незалежно від віку та стану здоров'я, тому люди в білих халатах зі стетоскопом в руках завжди у малюків викликають захват. Кожен батько може порадувати своє чадо і купити ігровий набір лікаря для дитини, за допомогою якого він зможе лікувати всіх навколо.

Що собою являє набір лікаря для дітей

У такому наборі може бути різний інструмент, який використовують лікарі під час лікування своїх пацієнтів. Це може бути й тонометр, і стетоскоп, термометр, таблетки, шприци, молоточок невропатолога і багато чого іншого. Як правило, зберігається набір лікаря у валізі, але іноді інструменти йдуть в комплекті з медичним візком, вибір відповідного ігрового набору залежить тільки від побажань самої дитини.

Для кого можна придбати дитячий набір лікаря

Іграшковий набір в лікаря для дітей - найкращий подарунок для дитини, яка мріє стати лікарем або ветеринаром. Уже в маленькому віці він зможе випробувати на собі цю професію і відчути себе зовсім дорослим, самостійним. Дуже цікаві продаються набори для іграшкових ветлікарень, в них є все необхідне, щоб надати першу невідкладну допомогу чотириногим улюбленцям і зробити їм необхідні процедури.
Також такий подарунок можна вручити малюкові, який з якихось причин боїться ходити до лікарні. Батьки зможуть разом зі своїм малюком програти будь-яку ситуацію, наприклад, похід до стоматолога чи педіатра, пояснити під час гри, що лікар не хоче нікому робити боляче, а якщо він і робить неприємно, то тільки для того, щоб вилікувати пацієнта. Дитина спочатку може побути в ролі самого лікаря, а потім і "перевтілитися" у хворого, якому необхідно зробити деякі процедури: поставити крапельницю, дати випити краплі та ін. Дуже скоро малюк звикне до таких ситуацій і черговий похід в лікарню буде для нього розвагою.
Будь-який з представлених в цьому розділі медичний набір дозволить дітям дати волю своїй нестримній фантазії, розіграти нескінченну кількість різних сценок. Наприклад, не дивуйтеся, якщо вам доведеться лежати на операційному столі, поки юний хірург робитиме складну операцію з видалення апендициту, або бути асистентом у маленького стоматолога, який пломбує зуби всім лісовим тваринам: зайчикам, лисичкам, їжачкам та ін.
Ви можете купити іграшковий набір лікаря для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1