Ляльки Winx

Знайдено 21 товар
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Ляльки Вінкс 

винкс

Запитайте у дівчинки, як виглядає фея. Після її відповіді ви дізнаєтесь багато нового. Наприклад, що сучасні феї дуже красиві і стильні, але, в той же час, вони різні. Серед чарівниць з крильцями зустрічаються такі скромні створіння, як Флора, а також рішучі і сміливі, як Роксі або Блум. Але в цілому всі вони є відмінними подружками.

Чому всі дівчатка так люблять Winx

Якщо уважно подивитися по сторонах, зображення героїнь мультсеріалу Вінкс можна побачити всюди: на дитячих велосипедах, шкільних рюкзачках, на зошитах, ручках. А пісні, які колись звучали у мультфільмі, переспівуються дітьми, які перейнялися захоплюючою історією самих чудових фей Winx. Чи варто говорити, що лялька Вінкс є однією з найбажаніших іграшок для кожної дівчинки?
Ляльки Вінкс купити варто лише тільки тому, що зовні ці чарівниці виглядають дуже оригінально і, разом з тим, чарівно. Миле личко, трохи загострене підборіддя, непомітний, але стильний макіяж - усе це гарнюні Вінкс.
А так як, за сюжетом мультфільму, всі феї володіють магічними здібностями, кожна з ляльок має відповідні аксесуари. Хочеться відзначити, що, незважаючи на загальні риси, кожна чарівниця Winx - унікальна і особлива. Так, Текна є феєю технологій. Вона може захистити океан від забруднення його нафтопродуктами, а значить, завдяки цьому милому створінню наша планета стане чистіше і красивіше.
Модниця з жовтим волоссям Стелла чарує своєю безпосередністю і легким підходом до життя. Така іграшка навчить свою власницю бути в будь-якій ситуації оптимістичною, завжди досягати своєї мети.
Смаглява красуня Лейла - дуже спортивна та активна дівчинка, вже вона-то зможе зарядити оточуючих енергією і зарядом бадьорості.
Ваша донька любить музику і все, що з нею пов'язано? Порадуйте її лялечкою, яка як ніхто інший здатна її зрозуміти. Звуть цю ляльку Муза, вона є самою справжньою феєю музики.

Які бувають чарівниці

Ляльки Winx випускаються в різних колекціях: Белівікс, Гармонікс, Клуб магії і моди Winx, Енчантікс, Любовікс, "Друзі назавжди". Залежно від серії, до якої належать ляльки Winx, ціна на кожну з них і формується, також на вартість впливає наявність додаткових аксесуарів. Так що якщо ви хочете придбати цінний і яскравий подарунок знайомій дівчинці, можете уважно придивитися до Блум на скутері або Блум з єдинорогом, такі набори коштують недешево, але і виглядають дуже шикарно. А ось лялька із серії "Клуб магії і моди Вінкс" є більш доступною, такі іграшки своїй дитині може придбати кожен бажаючий.
Вінкс люблять усі і, відповідно, кожна дівчинка мріє зібрати колекцію чарівних фей. Не втрачайте можливості порадувати свою улюбленицю, подаруйте їй ляльку-чарівницю, і світ вашої малечі теж стане трішки чарівним.
Ви можете купити ляльку Вінкс з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1