Ляльки Paola Reina

Знайдено 44 товари
Таблиця Список
Показано 32/44 товарів

Подарункові сертифікати

Ляльки Paola Reina

паола

Дитячі іграшки повинні бути не просто красивими і функціональними, але якісними. Тому обираючи ляльку для доньки, варто звернути увагу, як на її зовнішній вигляд, так і на вид матеріалу, з якого вона виготовлена. У каталозі товарів від іспанського виробника Paola Reina представлені тільки якісні ляльки, кожна з яких може зайняти гідне місце в колекції іграшок вашої дівчинки.

Paola Reina - ляльки на будь-який смак

Фахівці, які працюють над створенням іграшок Паола Рейна, - а це ціла команда дизайнерів, художників - проектувальників і стилістів - приділяють багато уваги опрацюванню найдрібніших деталей кожного виробу. Їм вдалося добитися максимально реалістичного вигляду іграшок, тому дітки дуже люблять ляльок цієї лінійки.
Виробник робить все, щоб стерти етнічні кордони, тому ляльки paola reina інтернет-магазин пропонує різних національностей. Таким чином, ви можете придбати не тільки європейського іграшкового малюка, але також азіатську дитинку, темношкіру мулатку, вузькооку азіатку. Різні за національністю фігурки відрізняються за кольором шкіри, розрізом очей, а також характерними для певної раси рисами. Так, мулати мають широкі носи і великі чорні очі, азіати - темне, практично чорне, волосся, а європейці зустрічаються з різним за кольором і структурою волоссям, але шкіра у них світла.
У представленому асортименті є ляльки різних віків: новонароджені, немовлята, старші дітки. Іграшкові фігурки дуже схожі на діток відповідного віку і є досить пропорційними, по статурі схожі на середньостатистичну дитину конкретного віку. Немовлята мають характерну для малюків припухлість, але чим старше лялька, тим більше вона нагадує звичайну дорослу людину. 

Як вибрати Paola Reina

Якщо ви хочете, щоб у вашої дівчинки з'явилася лялька Paola Reina, купити краще ту іграшку, яка схожа на свою майбутню власницю. У каталозі представлені ляльки з довгими, коротким волоссям, блондинки, шатенки, чорняві, з великими очима і маленькими, з веснянками на щічках або рум'янцем тощо. Так, лялька Даша Paola Reina може похвалитися довгими злегка хвилястими золотистого кольору локонами, рум'яними щічками і світлими оченятами, а мулатка Нора має пряме чорне волосся, смагляву шкіру і пухкі губки.
Кожна лялька виконана в декількох образах, тому, якщо ваша дівчинка, наприклад, захоплюється спортом, то можна придбати гімнастку, а якщо захоплюється східною культурою, - чарівну ляльку-гейшу в кімоно.
Особливої уваги заслуговують малюки-ельфи. У них дуже добрі обличчя і миленькі гострі вушка, а головне, вони обов'язково будуть приносити успіх своій юнїй власниці.
Ви можете купити ляльки Paola Reina з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста

Оцінка статті
Голосів: 1