Ляльки Monster High

Подарункові сертифікати

Ляльки Monster High

монстерхай

Нинішні діти пред'являють особливі вимоги до іграшок. Якщо пару десятиліть тому дівчинки мріяли мати у своєму арсеналі красунь з правильними рисами обличчя і ідеальними фігурами, то зараз малятка збирають колекції самих справжніх монстрів.
Звичайно, ці монстри цілком симпатичні, а ще вони добрі і доброзичливі. І всі вони навчаються в спеціальній школі для чудовиськ під назвою Монстер Хай.

Ляльки Монстер Хай: незвичайний світ

Кожен студент Школи Монстрів є дитиною одного з чудових істот, що прославилися на весь світ. Так, серед головних героїнь можна побачити дочку легендарного графа Дракули, дочку вовка-перевертня Вульф, дочку мумії фараона. Можна також тут зустріти шестируку спадкоємицю людини-павука, і результат роботи великого вченого Франкенштейна - дівчинку, зібрану з різних істот, у неї навіть видно шви, що з'єднують частини тіла.
Світ монстрів - це захоплюючий, дуже незвичайний світ. Тут зомбі - дуже добрі і навіть симпатичні, а грані, які колись виникли між різними істотами, геть стираються. Однією з найцікавіших пар серіалу став союз вампірші Дракулаури і перевертня Клода. Хто б міг подумати, що представники ворогуючих між собою класів зможуть насолоджуватися товариством один одного?
І ні на одну з цих дівчаток не можна сказати, що вони є страшними. Навпаки, ляльки Монстер Хай викликають непідробну симпатію, їх хочеться взяти в руки, помацати. Не дивно, що ляльки Monster High купити просять у батьків всі дівчатка, адже кожна така іграшка - це справжній ексклюзив зі своїми особливостями і своєю унікальною історією.

Як вибрати ляльку Монстр Хай

Багато іграшок, особливо це стосується головних героїнь історії, продаються в різних варіантах. Так, базові ляльки, як правило, одягнені в стилі, який притаманний певній монстряшці, і мають стандартний для неї набір аксесуарів. Такі ляльки найчастіше купують ті, хто збирається обмежитися на придбанні кожного персонажа в єдиному екземплярі. Але, якщо ви вже зайшли в інтернет-магазин ляльок Монстер Хай, зверніть увагу і на інші серії. Так, серія "Чому монстри закохуються" відкрила світу чарівних учениць школи Монстер Хай в романтичних образах, а ось "Страх! Камера! Мотор!" - це в основному зухвалі і яскраві монстряшки, які зацікавлять творчих і неординарних особистостей.
Звичайно, обов'язково варто придбати хоча б по одній головній героїні: Клодін, Клео, Дракулауру, Лагуну, Гулію, Еббі. Але наодинці ці красуні не зможуть повноцінно впоратися із завданням по відтворенню сценок з легендарного серіалу. Адже як же обійтися без підступної і хитрою кішечки Тораль, яка так любить будувати підступи і сварити всіх подруг між собою? А як організувати складний навчальний процес без самої мудрої і доброї директриси без голови Бладгуд?
Монстрам, як і звичайним людям, не чужі щирі почуття і любовна прихильність. Тому окрім дівчаток бажано замовити Монстер Хай хлопців, щоб Клео де Ніл не нудьгувала за Дьюс, Дракулауру - за Клодом, Гулія - за Слоу. Та й без Інвізі, а також запального Хіта дівчаткам буде не так цікаво ходити до школи. А дві сутності одного монстра Холт і Джексон внесуть долю свіжості в шкільні будні, до всього іншого цей хлопець став справжнім другом (а може, й більше) для юної Френкі Штейн. Та й навряд чи хтось стане сперечатися, що з ляльками-хлопцями гра вийде більш цікавою і змістовною.
Якщо ви шукаєте недорогі ляльки Монстер Хай (від 219 грн), не варто витрачати час на пошуки дешевих аналогів оригінальних іграшок на сумнівних сайтах. Краще придивіться до комплектів з декількох ляльок, купити сет Монстер Хай завжди було вигідніше, ніж купувати кожну героїню окремо.
Ляльки Монстер Хай цікавлять не тільки дівчаток, що обожнюють мега-популярний серіал про монстрів, а й дорослих, серйозних людей, які колекціонують ляльок. До речі, деякі ляльки орієнтовані саме на останніх покупців, так як такі персонажі мигцем з'являються в одній-двох серіях мультфільма, а самі іграшки коштують недешево. Це стосується, перш за все, до дівчинки з шістьма руками по імені Вайдона Спайдер і кішки-співачки Кетті Нуар.
Стильні та модні Монстер Хай ляльки займуть почесне місце серед іграшок кожної принцеси, з ними дівчинка зможе зануритися в різноманітний і захоплюючий світ найдобріших чудовиськ.
Ви можете купити ляльки монстер хай з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1