Ляльки Monster High

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Ляльки Monster High

монстерхай

Нинішні діти пред'являють особливі вимоги до іграшок. Якщо пару десятиліть тому дівчинки мріяли мати у своєму арсеналі красунь з правильними рисами обличчя і ідеальними фігурами, то зараз малятка збирають колекції самих справжніх монстрів.
Звичайно, ці монстри цілком симпатичні, а ще вони добрі і доброзичливі. І всі вони навчаються в спеціальній школі для чудовиськ під назвою Монстер Хай.

Ляльки Монстер Хай: незвичайний світ

Кожен студент Школи Монстрів є дитиною одного з чудових істот, що прославилися на весь світ. Так, серед головних героїнь можна побачити дочку легендарного графа Дракули, дочку вовка-перевертня Вульф, дочку мумії фараона. Можна також тут зустріти шестируку спадкоємицю людини-павука, і результат роботи великого вченого Франкенштейна - дівчинку, зібрану з різних істот, у неї навіть видно шви, що з'єднують частини тіла.
Світ монстрів - це захоплюючий, дуже незвичайний світ. Тут зомбі - дуже добрі і навіть симпатичні, а грані, які колись виникли між різними істотами, геть стираються. Однією з найцікавіших пар серіалу став союз вампірші Дракулаури і перевертня Клода. Хто б міг подумати, що представники ворогуючих між собою класів зможуть насолоджуватися товариством один одного?
І ні на одну з цих дівчаток не можна сказати, що вони є страшними. Навпаки, ляльки Монстер Хай викликають непідробну симпатію, їх хочеться взяти в руки, помацати. Не дивно, що ляльки Monster High купити просять у батьків всі дівчатка, адже кожна така іграшка - це справжній ексклюзив зі своїми особливостями і своєю унікальною історією.

Як вибрати ляльку Монстр Хай

Багато іграшок, особливо це стосується головних героїнь історії, продаються в різних варіантах. Так, базові ляльки, як правило, одягнені в стилі, який притаманний певній монстряшці, і мають стандартний для неї набір аксесуарів. Такі ляльки найчастіше купують ті, хто збирається обмежитися на придбанні кожного персонажа в єдиному екземплярі. Але, якщо ви вже зайшли в інтернет-магазин ляльок Монстер Хай, зверніть увагу і на інші серії. Так, серія "Чому монстри закохуються" відкрила світу чарівних учениць школи Монстер Хай в романтичних образах, а ось "Страх! Камера! Мотор!" - це в основному зухвалі і яскраві монстряшки, які зацікавлять творчих і неординарних особистостей.
Звичайно, обов'язково варто придбати хоча б по одній головній героїні: Клодін, Клео, Дракулауру, Лагуну, Гулію, Еббі. Але наодинці ці красуні не зможуть повноцінно впоратися із завданням по відтворенню сценок з легендарного серіалу. Адже як же обійтися без підступної і хитрою кішечки Тораль, яка так любить будувати підступи і сварити всіх подруг між собою? А як організувати складний навчальний процес без самої мудрої і доброї директриси без голови Бладгуд?
Монстрам, як і звичайним людям, не чужі щирі почуття і любовна прихильність. Тому окрім дівчаток бажано замовити Монстер Хай хлопців, щоб Клео де Ніл не нудьгувала за Дьюс, Дракулауру - за Клодом, Гулія - за Слоу. Та й без Інвізі, а також запального Хіта дівчаткам буде не так цікаво ходити до школи. А дві сутності одного монстра Холт і Джексон внесуть долю свіжості в шкільні будні, до всього іншого цей хлопець став справжнім другом (а може, й більше) для юної Френкі Штейн. Та й навряд чи хтось стане сперечатися, що з ляльками-хлопцями гра вийде більш цікавою і змістовною.
Якщо ви шукаєте недорогі ляльки Монстер Хай (від 219 грн), не варто витрачати час на пошуки дешевих аналогів оригінальних іграшок на сумнівних сайтах. Краще придивіться до комплектів з декількох ляльок, купити сет Монстер Хай завжди було вигідніше, ніж купувати кожну героїню окремо.
Ляльки Монстер Хай цікавлять не тільки дівчаток, що обожнюють мега-популярний серіал про монстрів, а й дорослих, серйозних людей, які колекціонують ляльок. До речі, деякі ляльки орієнтовані саме на останніх покупців, так як такі персонажі мигцем з'являються в одній-двох серіях мультфільма, а самі іграшки коштують недешево. Це стосується, перш за все, до дівчинки з шістьма руками по імені Вайдона Спайдер і кішки-співачки Кетті Нуар.
Стильні та модні Монстер Хай ляльки займуть почесне місце серед іграшок кожної принцеси, з ними дівчинка зможе зануритися в різноманітний і захоплюючий світ найдобріших чудовиськ.
Ви можете купити ляльки монстер хай з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1